Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 věcí, které nevíte o vagině! Potí se a nemá ráda vysoké podpatky!

Znáte dobře svoji vaginu?
Zdroj: achiv
Vagina, orgán, který obdivují především muži, má svá tajemství a specifika. Pokud se nebudeme zaobírat známými věcmi, třeba že jde o orgán velmi pružný, citlivý atd., zjistíme o vagině spoustu zajímavostí. Máme pro vás 5 věcí, které o své milované vagině ještě možná nevíte.

Myslíte si, že znáte svoji vaginu dokonale? Tak to je velký omyl! Věděla jste třeba, že častá chůze na vysokých podpatcích naši milovanou pěkně otravuje? Máme pro vás zajímavosti, které jste o svém klíně nevěděla.

1. I naše mušlička se potí

I když to není asi nejvábnější představa, je to pravda. Na vagině je několik potních žláz, které naši drahou ochraňují před přehřátím. Proto dodržujte pravidelnou hygienu, protože i na nejintimnějších místech se zpotíte, ať se vám to líbí nebo ne.

2. Moderní depilace ji může poškodit

Ne každá depilace dopadne úspěšně, a tak není žádnou výjimkou, že nám po tomto zákroku zůstanou drobné trhlinky a odřeniny. Kůže na vagině je velmi slabá, a tak se taková trhlinka udělá hned. Proto nám při depilaci hrozí infekční onemocnění a na orgánu se můžou objevit puchýřky.

3. Nenoste vysoké podpatky

Nošením bot na vysokém podpatku oslabujeme pánevní dno. S tím přímo souvisí ochabování svalstva kolem vaginy. Proto pokud chcete mít svou frndičku v pořádku, vzdejte se těchto bot, nebo pravidelně posilujte pánevní dno a hluboké svalstvo.

4. Uctívejme menstruaci

Ať se vám to zdá jakkoli zvláštní, dar v podobě menstruační krve je zapotřebí uctívat. Menstruační krev totiž obsahuje velké množství živin, a tak dokáže pomoci od bolesti nebo zahojit bolístky všeho druhu. Pokud vás zajímá užití menstruační krve hlouběji, čtěte zde.

5. Klitoris je dvakrát citlivější než penis

Klitoris má až dvakrát více nervových zakončení než penis, a tak přestože je mnohem menší, k jeho stimulaci stačí opravdu málo. Proto také ženy častěji zažívají klitoriální orgasmus, protože se ho dosahuje snadněji než toho vaginálního.

Související články

Další články