Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

5 věcí, které nás do života naučila Penny z Teorie velkého třesku!

Penny je boží!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Kaley Cuoco (32) slaví narozeniny a je připravena rozdávat moudra. Rodačka z Kalifornie se nejvíc proslavila jako sexy blondýnka z Teorie velkého třesku, kde se dala dohromady s nerdem Leonardem. Co jsme se od její postavy Penny mohli během vysílání sérií seriálu naučit?

1. Randění se zlobivými kluky je fajn, ale musíš vědět, kdy přestat

Když se Penny nastěhovala vedle Leonarda a Sheldona, randila se samými divochy. Muzikanty, týpky bez práce, motorkáři. S takovými kluky je sice zábava, ale není to vhodný materiál na dlouhodobý vztah. To si naštěstí Penny po pár sériích uvědomila a začala chodit s hodným klukem Leonardem. Tak to má být. Nejdřív si užít, pak vsadit na jistotu.

2. Flaška vína se může otevřít za všech okolností

Jestli je na Penny něco sympatického, tak to, že se nebojí otevřít flašku vína. Ráno, v poledne, večer, když má narozeniny, když je zrovna úterý… Prostě kdykoliv. A nebojí se ji vypít sama. Rozhodně vám tu nedoporučujeme prolévat se každý den litry vína, ale každý má někdy svou chvilku, kdy si potřebuje vypnout. Vínko, knížka, oblíbený seriál, takový klidný večer ocení čas od času každý.

3. Nemusíš se stydět, když jsou všichni okolo tebe chytřejší

Všichni její nejbližší jsou nerdi. Mají přednášky na univerzitách a pracují v laboratořích. Na začátku z toho byla Penny nesvá, ale brzo zjistila, že nemusí. Je totiž jediná, kdo zvládne sestavit poličku, spravit televizi, vynést pavouka z bytu a žít normálním sociálním životem.

4. Vyjít se dá s každým

Penny má zlaté srdce, protože se dokázala během času skamarádit s každým. Dokonce si kolem prstu omotala i asociála a sobce Sheldona, a to už je co říct. Prostě s dávkou trpělivosti a lásky se dá vyjít s každým.

5. Když se obléknete do kostýmu superhrdinky, zachráníte každou hádku

Rada hlavně pro ženy. Pokud máte po nepříjemné hádce, kterou jste zavinila vy, nebo zkrátka příteli něco provedete, cesta k jeho odpuštění je rychlá. Penny si prostě obleče kostým Wonder Woman nebo se předvede jako královna Lea z Hvězdných válek a Leonard okamžitě roztaje jako sníh na jaře.

Mohlo by vás zajímat

Další články