Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

5 věcí, které jste o Vojtěchovi z Prostřena nevěděli: Nemá rád lidi a pro výhru udělá cokoliv!

Vojtěch je neoblíbencem pro tento týden.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie
Kuchařská show Prostřeno opět odhalila dalšího sobce, který by šel pro výhru i přes mrtvoly. Nejenže na Vojtěcha prasklo, že je profesionální kuchař, jeho výkon byl dost amatérský a v pořadu občas vypadá, jako by byl snad opilý. Ale moc mu to nepomáhá, soutěžící jeho taktiku stejně prohlédli. Co jste o Vojtovi nevěděli?

Od prvního dne se Vojtěch moc netajil tím, že prostě výhru očekává. Přestože nemá rád cizí lidi, tak se chtěl přetvařovat, být co nejmilejší, aby dostal vysoké body. Jenže moc dobře to neuměl zakrýt a ostatní soutěžící ho prohlédli.

V Prostřenu přebírá žezlo po machně Veronice, která si minulý týden v kuchařské soutěži udělala ostudu a lidi ji odsoudili. Vypadá to, že i kuchaře Vojtěcha čeká podobný osud. Lidi ho začínají dost odsuzovat za jeho arogantní přístup a přetvářku.

Ale co jste ještě o neoblíbeném Vojtěchovi nevěděli?

1. Sám u sebe nevidí žádnou chybu. Dokonce i přesto všechno o sobě tvrdí, že je ochotný, společenský a pracovitý.

2. Už v úvodním dotazníku uvedl, že se netají tím, že chce za každou cenu vyhrát.

3. Ale co zapomněl v dotazníku uvést, bylo to, že je profesionální kuchař a živil se tím. Vaření totiž uvedl jen v sekci koníčků, nikoliv zaměstnání.

4. Kdyby kdokoliv u stolu zamlaskal, tak je schopen se s tím člověkem do krve pohádat, protože ho to strašně vytáčí.

5. Má rád omáčky a polévky. Ale sám dokáže být tak nezdvořilý a u dalšího soutěžícího třeba ani polévku neochutná a řekne, že tohle jíst nebude.

Související články

Další články