Všechno se probouzí, rozkvétá a zabarvuje se. My vytahujeme pomalu sukýnky, balerínky a máme nutkání schovat veškeré zimní bundy. S jarem ovšem nepřichází jen pocit štěstí, ale i velká únava. Máme pro vás 5 věcí, které dělá každá žena na jaře, určitě i vy!

1. Sexualita na vrcholu

Máme až extrémní chuť na sex. Nejenže už nenosíme asexuální kabáty, ve kterých ženské křivky prostě neexistují, sluneční paprsky nám prostě dávají více chuti do života. Pokud je tedy vaše partnerka v těchto dnech nažhavená více, než jste zvyklí, nedivte se, jaro je tu!

2. Rekapituluje

Na dece a s paprsky v očích se lépe rekapituluje uplynulé období. Právě jaro je období, kdy si dáváme nová předsevzetí a snažíme se posunout a oprostit od hádek a křivd. Jestli jste si teda ještě nedala svá předsevzetí, neotálejte a zamyslete se, co je potřeba zlepšit.

3. Sportuje

Plavková sezóna se neúprosně blíží a s tím souvisí i potřeba zhubnout přebytečná kila. Proto jsou právě v těchhle dnech fitness centra přeplněná a dámy si dávají neúprosně do těla. Bylo by sice klidnější začít tělo formovat o chvíli dřív, ale nebyly bychom to my ženy, kdybychom vše nenechávaly na poslední chvíli.

4. Podvádí

To trošku souvisí s tou zvýšenou sexualitou. Nevěry prostě nejčastěji propukají na jaře. Všechno se uvolňuje, nálada se lepší a hormony pracují. Pokud tedy nechcete mít problémy ve svém vztahu, nepropadněte těm jarním hormonům víc, než je zdrávo.

5. Obnovuje šatník

Jak to ty módní společnosti dělají, že na jaře přijdou vždy s novinkami, které si musíme nutně pořídit. Naše šatníky sice praskají ve švech, ale je potřeba přece něco nového koupit a svůj outfit oživit.