Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 věcí, které čekají podpantofláka Nečase v manželství s predátorkou Nagyovou

Ne láska, to se sex je možná čaroděj.
Zdroj: koláž eXtra.cz

Expremiér Petr Nečas (48) dál cíleně skrze vztah s dominou Janou Nagyovou (49) pokračuje v likvidaci své životní profesní a soukromé pohody a dotyčnou si o víkendu partyzánsky vzal. Co ho v manželství čeká?

1. Latex, holínky a bičík

Jana to určitě ráda tvrdě a žádná submistivka to není. Udržet si v posteli tenhle kombajn tak, aby ho to bavilo, bude určitě pořádný záhul, který většinou začíná v lékárně u poličky s pilulemi na prokrvení a končí infarktem.

2. Estébácké manýry manželky

Petře, pozor na bokovky. Jasně, my víme, že krom Nagyové, která ti po pracovní době ukázala na gauči, co je to sex, jsi jinou neměl, ale stejně! Jedna chyba a ona o ní ví. Nezapomeň, že je obviněná ze zneužití vojenského zpravodajství. Mimochodem, kvůli jiné ženštině, o kterou s tebou soupeřila. Jo, jasně, už by to neudělala. Tak s kontrašpionáží určitě ne, ale něco se naučit musela.

3. Cikánské čáry

Je to šílené, ale náš článek o jejím oltáříčku a víře ve voodoo ukázal, že to myslí vážně, stojíš tak nejen proti MILF – špionce se sadomasochistickými choutkami, ale i proti věcem mezi nebem a zemí. Kdyby byl autor článku vulgární, řekl by, že jsi prostě v haj**u, ale ty jsi jenom zamilovaný, nic netušící naivka, tak píše, že ti prostě přeje hodně štěstí a bacha na nadpřirozeno a šamanské rituály.

4. Nauč se smažák

Peťo, ona ho miluje, jak bychom to řekli, abychom nemuseli napsat, že víc než tebe. No prostě, miluje ho strašlivě, vždyť jí ho musely údajně vozit vládní limuzíny. Ale to dáš, prostě pondělí, středa, pátek friťák, hranolky a nezapomeň na dvojitou tatarku!!!

5. A nezapomeň, je to na věčné časy

Ty nešťastníku, víš, co je nejhorší? Že toho na tebe ví tolik, že sis ji musel nejen vzít, ale do konce života budeš muset poslouchat bez možnosti předčasného propuštění. Ale co, vždyť jsi to takhle chtěl a hlavně, Petře, ten sex, tu jízdu s buldozerkou S/M fantazií, kterou ti všichni závidíme nefalšovanou českou závistí.

Tak hodně štěstí, Péťo, budeš ho potřebovat…

Související články

Další články