1. Kamarád/or­ganizátor – tady je to velmi sporné. Na jednu stranu je to přece jenom váš kamarád, takže se znáte mnohem lépe než s ostatními. Tady už téměř víte, do čeho jdete. Na stranu druhou, pokud jste s ním už třeba spaly, tak nebyla by škoda neokusit něco nového?

2. Pohádkář – to je snad ten nejhorší typ chlapů a je úplně jedno, jestli jste na oslavě nebo v hospodě. Od toho rychle utíkejte. Má totiž v povaze dát si několik panáků, poté začne mluvit a nikdy neskončí. Dozvíte se všechno od jeho smutného dětství, přes první onanii a až k tomu, že už si pět let nemůže najít žádnou dívku. Raději předstírejte epileptický záchvat, než abyste ho pustily k sobě sednout.

3. Náhodně tancující objekt – tato odnož chlapů je všude, kde hraje hudba. Téměř od začátku poskakují na parketě a pokaždé se dokážou vynořit z nestřežené strany. Tihle vás mají ve zvyku utancovat k smrti, že se potíte jako starý havíř. Domů s ním rozhodně nechoďte. Po takovém výkonu se na vás svalí a usne.

4. Hezounci – tito kluci jsou nejlepší, když sedí, mlčí a jsou hezcí. A hezký obličej mají hlavně kvůli tomu, že jim všude jinde bylo ubráno. A tím nemyslíme rozum. Na koukání ano, na rošambo ne.

5. Náhodný jinoch – nejzajímavější skupina chlapů. Když přijdete na party, většinou si jich ani nevšimnete. Ani po pár panácích vám nepadne do hledáčku. Do poloviny akce to vypadá, jako by tenhle typ ani neexistoval. Poté se objeví a z ničeho nic se s vámi dá do řeči. Zatímco vám se plete jazyk a při kopnutí panáku se převracíte s lavičkou, on působí v celku střízlivě. Ať se vám to zdá zvláštní nebo ne, toto je ten nejlepší úlovek pro vás.