Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 sluníčkových fotek bezva lidiček Jay-Z a Beyoncé: Jak to, že to krásce a zvířeti pořád klape?

Beyoncé a Jay-Z jsou důkazem, že i celebritám to může klapat dlouho.
+ Další 2 fotografie

Slavný hudební pár Beyoncé (32) a Jay-Z (44) spolu začali randit už více než před dvanácti lety, stále se ale milují, a dokonce to vypadá, že je jejich láska silnější a silnější. Ačkoliv zlí jazykové již mnohokrát tvrdili, že se jejich vztah rozpadá, ukázalo se, že to byly pouhé klepy.

I když si oba zpěváci své soukromí velmi chrání, není to tak dávno, co Jay-Z poskytl rozhovor, v němž uvedl, jak Bey potkal. „Poprvé jsem ji viděl na nahrávání. Co mě upoutalo, byl její talent, ne ona. Říkal jsem si, že zpívá jako rapper,“ uvedl jeden z nejbohatších hudebníků světa.

Protože jsou vztahy mezi celebritami dosti nestálé, všichni obdivují to, jak dlouho zatím vydržela láska těchto dvou hvězd. Beyoncé uvedla receptů na spokojené manželství hned několik: „Hlavní je být sebevědomá, tolerantní a snažit se svou drahou polovičku ve všem podporovat,“ říká. A to, že jste o devadesát procent hezčí než váš přítel, taky hraje roli, dodáváme my!

Mohlo by vás zajímat

Další články