Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 slavných žen, které zastavily čas a rozhodně nevypadají na svůj věk

Je jim víc, než se může zdát.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Heidi Janků (50) je čerstvá padesátnice, ale postavu by jí záviděla leckterá dvacítka. Heidi tvrdí, že štíhlost prostě má v genech a speciální diety nedrží. Prý se akorát nepřejídá a na cvičení ji nikdo nedostane. To, že v podstatě nemá celulitidu, je v jejím věku skoro zázrak.

Slovenská herečka Zdena Studénková (59), kterou si čeští diváci pamatují hlavně z filmu S tebou mě baví svět, vypadá skvěle a rozhodně ne na to, že příští rok oslaví šedesátku. Možná že za její mladistvý vzhled může o sedmnáct let mladší partner Braňo Kostka.

Další padesátnice, která by mohla s přehledem přebírat chlapy třicítkám, je Yvetta Blanarovičová (50). Iveta na sobě maká a prsa si nechala vylepšit silikonem. Tvrdí, že na krásu je nejlepší kvalitní sex, a svůj obličej nikdy péči plastického chirurga nesvěřila.

Jana Švandová (66) je opravdový úkaz přírody. Táhne jí na 70 a posledních dvacet let vypadá stále stejně skvěle. Obléká se střídmě a elegantně a našla si svůj vlastní styl, ve kterém se cítí dobře. Její recept na věčné mládí a krásu je samozřejmě spokojený soukromý život.

Andrea Bartošková (53) se ve společnosti ukazuje, v podstatě jen když doprovází svého manžela Jiřího. Nejvíc je ji vidět na každoročním festivalu ve Varech a Andrea každý rok znovu a znovu všechny okouzluje svým dívčím vzhledem.

Související články

Další články