Taylor Swift a Calvin Harris

Popová princezna, která je stále nejsledovanější celebritou na Instagramu a téměř nejhranější DJ současnosti spolu randili celkem 15 měsíců a vztah ukončili v květnu 2015. Přestože Taylor okamžitě skočila do nového vztahu, nezůstalo u tichého rozchodu a na sociálních sítích si tihle dva začali pěkně vjíždět do vlasů. Mohla za to pravděpodobně Taylor, která se nejspíš ráda hádá a snažila se Calvina očernit. Pár se usmířil až nedávno, kdy se Calvin veřejně omluvil za věci, které o Taylor řekl. Škoda, moc jim to spolu slušelo.

Kristen Stewart a Robert Pattinson

Bella a Edward ze Stmívání k sobě neodmyslitelně patřili, co myslíte? Jenže v reálu jim to zas až tolik neklapalo, a to hlavně proto, že Kristen je tak trochu na holky. Ouch! Sice tehdy prý dala před Robertem přednost o dvacet let staršímu režisérovi, nikoliv dívce, od jisté doby však spokojeně randí s dívkami. A tak není divu, že jim jejich pseudovztah nakonec nevydržel. Velká část fanoušků Stmívání dokonce předpokládala, že jejich vztah byl pouze marketingový tah v rámci kampaně. Pokud ano, rozhodně jim vyšel skvěle, ale neměli by si s našimi city tolik zahrávat.

Heidi Klum a Seal

Jestli jsme nějakému slavnému páru opravdu věřili, tak to byli právě tihle dva. Jejich neustálé obnovování svatebních slibů vypadalo velmi věrohodně, takže pro mnohé byl šok, když v roce 2012 ohlásili, že se rozvádějí. Ještě větší šok byl, když Seal prohlásil, že ho jeho žena podváděla s bodyguardem. To Heidi sice popřela, ale období to nebylo pěkné. Od té doby se oba posunuli každý svou cestou a pro dobro jejich čtyř ratolestí spolu udržují přátelský vztah.

Justin Bieber a Selena Gomez

Dětský pár snů ohlásil rozchod poprvé v roce 2012, ovšem následující čtyři roky se stále dávali dohromady a rozcházeli. Člověk si je tehdy už ani nedokázal představit od sebe a i když se původně rozešli kvůli nabitým programům, nakonec jejich láska asi jednoduše vyprchala." Pokud tam tedy někdy nějaká by":https://www.extra.cz/…ebny-dostalo. A tak každý nazpíval několik songů, které věnovali jeden druhému a šli si po svém.

Jennifer Aniston a Brad Pitt

Taky vás tenhle rozchod zasáhl více, než rozchod Brangelina? Všichni víme, jak to tehdy bylo a snad nikdo se nestavěl na Bradovu stranu. Spíš ho všichni chtěli ukamenovat za to, že Jen podvedl. Letos se však karta obrátila a Brada se na rozdíl od Angeliny zastávají všichni. Přesto na tento hollywoodský pár nikdo nezapomene. Rozhodně se vepsali do dějin.