Bradley Cooper (38) má v Hollywoodu jedny z nejdelších vlasů. A jeho dozadu sčesaná více než deset centimetrů dlouhá hříva se vyplatila v konkurenci slavných kolegů, s nimiž soutěžil o titul muže s nejpřitažlivějším vlasovým porostem. Herec se totiž ženám líbil nejvíce a jeho kštice jim připadá nejvíc sexy.

Anketu vytvořila společnost vyrábějící vlasovou kosmetiku a podle odborníků této společnosti Bradley vyhrál skutečně proto, že má jedny z nejdelších vlasů, o něž se pečlivě stará a díky čemuž má hřívu tak atraktivní.

Cooper sesadil i Davida Beckhama, jenž se musí spokojit se třetí pozicí. Přitom anglický fotbalista je dlouho považován za hlavní vzor módních trendů v úpravě vlasového porostu mužů.

„Bradley Cooper dokazuje, že dlouhé vlasy mohou být stylové a mužné. Muži jsou v poslední době mnohem kreativnější, když se jedná o jejich vlasy. S touto stvrzující známkou od opačného pohlaví si dovolím předpovědět, že tento trend bude teď dlouho v kurzu,“ uvedl John Vial, kreativní ředitel společnosti.

Muži s nejpřitažlivějším vlasovým porostem:

  1. Bradley Cooper – délka 11,3 centimetru
  2. Ryan Gosling – délka 7,5 centimetru
  3. David Beckham – délka 8,8 centimetru
  4. Princ Harry – délka 6,3 centimetru
  5. Harry Styles – délka 12,5 centimetru