Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

5 signálů, díky kterým odhalíš každého lháře!

Někdo dokáže lhát tak, že o tom snad ani sám neví. Zkušený a dobrý lhář prostě zvládá proniknout do světa lží a vytvořit si falešný svět plný lží. Pro ostatní je pak takové chování velmi nepříjemné a je téměř nemožné ho odhalit. My jsme ovšem nad lháři vyzráli a víme, kterých 5 signálů je prozradí.

Jak jste na tom s lhaním? Asi jsme už zalhali každý, a to buď z nutnosti, a nebo ze soucitu. Jak ovšem odhalit typického lháře, který svými báchorkami ničí druhým život? My pro vás máme 5 zaručených signálů, které takového člověka odhalí.

1. Nevydrží se vám koukat přímo do očí

Lháři nezvládají být v klidu a vyklidnění, právě proto jsou neustále v pohybu, a to i při komunikaci. Málokdy se vám stane, že se zadíváte jeden druhému do očí a prohodíte tak pár slov.

2. Všude byl, všechno zná

Nenajdete jediné téma, při kterém by se lhář neprezentoval jako odborník prakticky na vše. Nic ho nevyvede z míry a i o jaderné fyzice mluví naprosto sofistikovaně a zkušeně.

3. Nic není nemožné, vše zařídí

Potřebujete zařídit plastiku, levnější letenky nebo výhodný pronájem? Vše vám slíbí a pak se na několik měsíců odmlčí. Bude se vás snažit dojmout historkou o tom, proč to nevyšlo, a nabídne vám další skvělou kompenzaci.

4. Má tisíce přátel, které jste však nikdy neviděli

Právě tolik výhodné kontakty získává při svých podivných akcičkách. Pravda ovšem bývá někde úplně jinde, nemá žádné přátele a právě svými lžemi si přijde extrémně zajímavý.

5. O jeho práci nikdo nic neví

Takový člověk většinou nechce, aby někdo věděl o tom, co dělá. Lháři se totiž dost často prezentují jako lidé na úrovni, což se s prací skladníka neslučuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články