Slovensko si k parenici, fujaře a hokejistovi, který neumí dávat góly, může připsat další národní poklad. Je jím sexy a úspěšná mamina, které by chtěl každý chlap bez rozmýšlení dělat další ratolesti. Podívejte se na náš žebříček těch nej!

5. Barbora Rakovská (28)

Slovenská moderátorka, která často drží v jedné ruce mikrofon a v druhé ruce svou dceru. Když si prohlížíme její fotky, tuhle slovenskou verzi zpěvačky Gwen Stefani bychom na mámu šestileté dcery netipli ani omylem!

4. Mária Čírová (26)

Máma dvou dětí, modelka, úspěšná zpěvačka a majitelka druhého nejlepšího zadku na Slovensku! A to vše zvládla ještě před třicátými narozeninami.

3. Denisa Mendrejová (28)

Bývalá Miss Universe na svůj bujný dekolt ulovila slovenského milionáře Slavomíra Hatinu ml. Své tělo, které je i po narození dcery výstavní, vystavuje už jen svému pracháči. Zato na slunných plážích po celém světě.

2. Romana Škamlová (26)

Bývalá slovenská Miss dnes obchoduje s kávou. Svoje vnady ale ráda ukazuje před objektivy fotoaparátů i jako úspěšná podnikatelka. I když má už tříleté dítě, toho pravého ještě nenašla.

1. Andrea Verešová (35)

Královna slovenských mamin a majitelka nejkrásnějšího pozadí na Slovensku i přilehlých guberniích. Tělo manželky podnikatele Daniela Volopicha (46) a matky dvou dětí strčí i po třicítce celou předchozí čtyřku do kapsy!