Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 sexy fotografií Terezy Kerndlové, kterými se pochlubila na Facebooku: Zpěvačka provokuje dokonalým tělem, pod šaty jí prosvítají bradavky!

Tereza Kerndlová
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie

Zpěvačka Tereza Kerndlová, která nedávno nazpívala skladbu o domácím násilí, pravidelně zásobuje svoje fanoušky na Facebooku fotografiemi ze svého soukromí. Bohužel se tak ale setkává i nejen s pozitivními komentáři některých přispěvatelů. Tereza ale nemá problém s těmito lidmi komunikovat.

Když se zpěvačka pochlubila snímkem z dovolené, kde jí pod bílými šaty prosvítají bradavky, Kerndlová k fotografii uvedla, že je bez retuše, bez flitru a focená na telefon. Hned v prvním příspěvku pod snímkem se dozvěděla, že není fér se hloupě a podprahově vytahovat a že to není fér vůči ženám, které retuš potřebují, navíc prý zpěvačka postrádá skromnost.

Kerndlová je ale pěkná holka, která ví, že v její kariéře je image důležitá, a tak nechápeme, proč by měla své tělo skrývat. Je vidět, že si Tereza komentáře na Facebooku čte a na tento hned odpověděla: „Já opravdu nejsem tak přízemní, jak si myslíte! Ale šlo o to ukázat, že když je dobré světlo atd., tak se dá udělat hezká fotka i bez retuší a různých úprav, a to i na telefon,“ napsala zpěvačka, která bude svými fotografiemi na sociální síti zřejmě často trnem v oku závistivců, kteří si prostě potřebují rýpnout, ať už je to z jakéhokoliv důvodu.

Související články

Další články