Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

5 párů českého šoubyznysu: Pořád jsou manželé, ale sex už mají s někým jiným

Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Šoubyznysová manželství jsou křehká jako postava Elišky Bučkové Stačí, aby jeden z páru byl slavný, a manželství se začne hroutit. Mnoho párů zůstává i po rozchodu stále papírově oddáno. Podívejte se na pět českých párů, které jsou oficiálně stále v manželství.

1. Václav Benda (37) a Alice Bendová (39)

Narodily se jim dvě děti, syn Vašík a dcera Alička, přesto se rok po narození dcery rozešli. Alice už nemohla vydržet nespočet nevěr svého stále papírově platného manžela. Vztah trval dvanáct let, oba už ale mají nové lásky.

2. Ondřej Soukup (62) a Gábina Osvaldová (60)

Věříte, že tito dva jsou spolu už třicet šest let? Tak proč by se rozváděli. Museli by si složitě dělit majetek a takhle je to jednodušší. Přes deset let má každý svého partnera, Ondřej má s Lucií Šoralovou dceru Rebeku a Gábinu okouzlil režisér Mirek Mirčic.

3. Leoš Mareš (37) a Monika Marešová (38)

Leoš a Monika patřili dlouhou dobu mezi nejstabilnější páry v českém šoubyznysu. Svůj vztah zpečetili v roce 2008 svatbou, jenže za rok a půl od veselky, to už byl na světě jejich první syn Jakub, se manželé rozešli. I po třech letech o rozvodu nemluví, a i když Moničinou postelí prošlo už několik milenců, zatímco Leoš zalovil ve vodách modelingu (Gábina Dvořáková, Hana Svobodová, Michaela Kociánová, Petra Faltýnová - nyní), stále spolu dobře vycházejí především kvůli výchově dvou synů.

4. Jiří Šlégr (42) a Kateřina Šlégrová

Dvacet čtyři let trvalo manželství Jiřího a Kateřiny. A trvalo by možná i doposud, kdyby si před dvěma lety nenašel slavný hokejista milenku Lucii Královou (31). Pár je stále úředně sezdaný, Kateřina je momentálně také zamilovaná.

5. Richard Genzer (46) a Linda Finková (45)

Ještě před rokem a něco by si nikdo nevsadil, že se tenhle vztah po dvaceti letech rozpadne. Jenže pak si Genzer našel milenku Markétu Jiránkovou a odstěhoval se k ní. Finková randí s obchodníkem Milanem Večesem.

Související články

Další články