Pojďme si při příležitosti narození miminka zpěvačky udělat krátký historický exkurz do světa lásek Marty Jandové (39)!

Thorsten Mewes

Sladkých devatenáct bylo Martě, když se po neúspěšném pokusu dostat se na vysokou školu rozhodla odjet se svým přítelem Thorstenem do Německa a začít tam zpívat s jeho kapelou Die Happy. Thorstena si Marta dokonce vzala za manžela a žila s ním v domě jeho rodičů. V roce 1998 se pár rozvedl, s Thorstenem však zpěvačka udržuje přátelství dodnes. Mimochodem, není tajemstvím, že Thorsten není jediným členem kapely, se kterým Marta měla techtle.

Sasha

S populárním německým zpěvákem Sashou strávila Marta čtyři a půl roku. Dodnes o něm mluví jako o lásce svého života. Láska ale jednoho dne z ničeho nic vyprchala. Nikdo třetí v tom prý nebyl. Byl to rok 2008 a Marta se rozhodla, že se vrátí domů, do Prahy.

Viktor Mráz

Další muž, o kterém uvažovala jako o svém životním partnerovi a potenciálním otci svých dětí. Ačkoli zlý bulvár psal o tom, jak Marta odloudila Viktora Mráze od Mahuleny Bočanové a dcerky Márinky, pravda byla někde jinde. V době, kdy sdílela Marta s Viktorem jeden pelíšek, nacházelo se už manželství s Bočanovou v troskách a byla to právě Mahulena, kdo vztah s otcem svého dítěte ukončil. Jandová s Mrázem randila dvacet měsíců. „Byl to rozchod z rozumu,“ nechala se tenkrát slyšet zpěvačka.

Marek Ztracený

Se zpěvákem Markem Ztraceným měla původně Marta v plánu jen nazpívat duet s názvem Káva a sex. Na kávu a sex nakonec došlo i mimo nahrávací studio. Psal se prosinec roku 2011.

Miroslav Verner

S dnes už otcem svého dítěte se Marta seznámila na podzim roku 2011. O porodníkovi zřejmě zpěvačka nebyla ze začátku úplně přesvědčená, proto ten úlet se Ztraceným. Gynekolog si ale na Martu počkal a zdá se, že se to vyplatilo. Včera se párečku narodila holčička.