V sexu můžeme nacházet nové téměř celý život. Už dávno neplatí, že mladý, dynamický sex je to nejlepší, co vás může potkat. Naopak vyzrálost a trpělivost nás můžou dovést k dokonalému orgasmu. Zamyslete se nad tím, co vás vzrušuje. Jde o normální věci, nebo jsou vaše vášně na hranici úchyláctví?

1. Homilofilie

Vzrušuje vás už jen pomyšlení na sex v kostele? Pak si dejte pozor, abyste netrpěli touto sexuální úchylkou. Jde o sexuální úchylku, při které si člověk představuje sex při jakémkoli náboženském obřadu.

2. Efebofilie

Jde o sexuální vzrušení zralých žen při pohledu na mladé muže. Takové ženy mladíčky přímo vyhledávají, jen se ptáme, jestli jde opravdu o úchylku, nebo trend dnešní doby?

3. Injektomanie

Opravdu zvláštní úchylka, při které člověku přináší potěšení, když si do těla vstříkává kapalinu. Takové vstřiky ho přímo dohánějí ke vzrušení. Na hlaváku je tedy asi hodně úchyláků.

4. Nozofilie

Pro tyhle úchyláky je naprosto vzrušující, když vidí nemocného, pro některé je úchylka tak silná, že se snaží být sami nemocní.

5. Pyrofilie

Tak bod číslo 5 je také opravdovou kuriozitkou. Už vás někdy vzrušoval pohled na oheň? Pak si dejte pozor, aby se vás tato úchylka netýkala!