Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 nejžhavějších fotek Kim Kardashian. Tohle tělo vám nedá spát!

Kim je pořádná kost!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jedna z nejkrásnějších a nejsledovanějších celebrit planety se nahoty rozhodně nebojí. Ráda ukazuje svoje sexy tělo a dává na odiv svoje vnady. I přes to, že nemá postavu modelky, muži ji milují.

Natočila domácí porno, které se dostalo na veřejnost. Po prvotním šoku si Kim řekla, že se vlastně nic nestalo, a od té doby se ráda svléká. Její tělo už tak mohl vidět snad každý.

Kim je snad královnou selfie. Fotí se, kde může, a vůbec jí nevadí, že se třeba zapomněla obléknout. Neexistuje snad fotografie, kde by muže nedráždila svým poprsím a sexy křivkami.

Když ji muži vidí, pěkně se zapotí. A každý by ji chtěl mít doma v posteli. Její sexy křivky jsou také často srovnávány s proporcemi Jennifer Lopez (46).

Po porodu Kim trochu přibrala a měla strach, že to neshodí. Dnes už má ale sexy postavu zpět a ráda ji ukazuje. Na svoje tělo je právem hrdá.

Kim se fotí v poušti jen s bílou barvou na těle, u bazénu, kde jí málem vykukují zpod županu její prsa, i doma v ložnici, kde je úplně nahá. A vždy je k nakousnutí. Jak to jenom ta Kim dělá?

Související články

Další články