Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

5 největších strašáků „smradů“ školou povinných!

5 největších strašáků „smradů“ školou povinných!
Zdroj:
Měli jste ve škole oblíbený předmět, na který jste se vždy těšili a ve kterém jste vynikali? Jestli ne, jistě se mezi povinnými předměty našel takový, na kterém jste byli úplně mimo a při zkoušení z něj byste se raději propadli do země!

Také při představě vašeho nejméně oblíbeného předmětu děkujete bohu, že už máte po škole?

Tady máte 5 těch vůbec nejobávanějších!

1. Matika

Strašák základních, středních i vysokých škol. Když nemáte z hůry dáno, budete jen trpět a doufat, aby váš průměr byl na konci každého pololetí alespoň dostatečný.

2. Český jazyk

Další z předmětů, který má každý hloupější školáček zafixovaný jako ten méně oblíbený. Vyjmenovaná slova nebo shoda podmětu s přísudkem? Nevíte, co to znamená? Možná proto dodnes děláte v gramatyce tolyk chib!

3. Fyzika

Vzorečky, výpočty a spousta dalších pakáren, které většině lidí nikdy nedávaly smysl. Obdobná záhada jako matematika, která ve vaší hlavě stále není vyřešena a pro většinu z vás to tak i zůstane.

4. Tělocvik

Když ne kluci, tak holky určitě! Která z vás plnoštíhlých boubelek neprosila svého obvoďáka o omluvenku na tento skvělý předmět? Určitě ten kotoul stále neumíte a umět už asi nikdy nebudete.

5. Dějepis

Ne všichni mají kapacitu na to, zapamatovat si nejrůznější data či letopočty. Minimálně by bylo dobré vědět, kdy vznikla naše krásná republika a kdy se narodila ta paní, co je zodpovědná za povinnou školní docházku.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy