Okolo Ewy Farné (19) koluje obrovské množství lží, které mají obalamutit čtrnáctileté, ale často jim věří i dospělí, zatímco my, hlídací psi demokracie, musíme trpělivě jednu po druhé vyvracet, což je nesmírně ubíjející. Tady máte ty největší nesmysly, které o varšavské studentce kulinářského institutu, pardon práv, kolují:

1. Eva je česká zpěvačka

Geniální marketingový tah jejího polského manažera Leška. Farna sice žila nějaký ten pátek na české straně česko-polské hranice ve Vendryni, ale ve skutečnosti je Polkou, resp. při sčítání lidu uvedla, že je polské národnosti. Protože ale mluví česky a českým teenagerkám je celkem jedno, že je pět dnů v týdnu v Polsku, podařilo se u nás vytvořit dojem, že Ewa je Češka, která má jen sem tam nějaký ten šolich na severu, kde ji berou jako Polku, která sem tam, nikdo moc nechápe proč, nazpívá něco česky.

2. Ewa má hezkou postavu

Farna má ošklivou postavu, malá prsa, velký zadeček, tlustá stehna a celulitidu, což její management považuje za velký problém. Farna si tento handicap uvědomuje, ale snaží se jej bagatelizovat, aby se nakonec stejně rozhodla pro redukci svých zvyků ládovat se v noci. Situace je dlouhodobě neudržitelná, a proto se Ewin tým teď bude opět pokoušet dokopat Farnou ke cvičení a zásadní redukci příjmu tučných a nezdravých potravin. Občas se v diskusích objevují názory, že Ewa je sexy a má hezkou postavu. To jsou polopravdy, Ewa sexy je, když je nalíčená, má vycpaná prsa a umně skrytý zadeček, jinak sexy není, což si odmítají připustit zejména ty její fanynky, které jsou na tom stejně či dokonce hůř než ona.

3. Ewa, když mluví, je vtipná a cool

Ewa je vynikající zpěvačka a mimořádně trapná moderátorka, což je evidentní i pro její dětské fanoušky. Její porotcování SuperStar bylo pro její image pořádné šlápnutí vedle, protože se ukázalo, že ve svých skoro dvaceti letech, kdy se dá leccos odpustit, nejsou ona ani její loutkovodiči schopni soudně odhadnout její možnosti. Když hodnotila, ještě to celkem šlo, protože zpěvu rozumí, ale její pokusy o moudra, rady do života či dokonce, považte, vtipy končívaly pravidelně katastrofou a Farnou nechali na sto procent v televizi mluvit na dlouhou dobu naposledy.

4. Kroky Farné vede Bůh a tak to bylo i s tou bouračkou

Žádná vyšší moc samozřejmě neexistuje, i když v Polsku se to nesmí říkat. Její loňská autonehoda byla způsobena alkoholem, policie zpěvačce naměřila necelé jedno promile, které Farna vysvětlovala jako „zbytkáč“ s tím, že „sedm hodin před jízdou nepila“. Policisté jí také na místě neudělali test na drogy, zejména marihuanu, ale protože se Ewa vracela z maturitního večírku, bylo jasné, že na takových akcích se podobné věci nevyskytují. Klasickou mladistvou chybu píáristé okolo zpěvačky bravurně sehráli a dnes se už polská závodnice opět těší na navrácení řidičáku a stále opakuje, že v tom byla Boží prozřetelnost a únava. V reálu v tom byl hlavně alkohol, naprostá nezkušenost a přecenění svých možností.

5. Novináři jsou na Ewu zlí a nekonečné články o jejím velkém zadečku a podvodech s podprsenkami už nechce nikdo číst a píší je zakomplexovaní i­dioti

Novináři píší jen to, co chtějí číst příjemci jejich médií. Tematika Ewiny zadnice byla vůbec tím nejčtenějším, co tuzemská bulvární média v době SuperStar i po ní nabízela a nabízejí. Texty vyzdvihující Ewin dobrý charakter, její nevinnost atd. mají zhruba pětkrát menší čtenost než nekončící hodnocení jejího zadečku, stravovacích návyků a podvádění s prsy, které si až dvakrát zvětšuje ve snaze být ještě víc sexy, než už je (není, hi hi, ale jedná se o ústupek, aby nikdo nemohl říkat, že toto je další zlý článek). Farna navíc jako popová česko-polská, pardon, polsko-česká ikona a přední celebrita musí podobné ataky snést a její management proti nim ani neprotestuje, neb nejsou píárově kontraproduktivní.

Ve skutečnosti jsme na Ewu hodní, že jí a jejímu zadečku dáváme zadarmo takový prostor v médiích, a vy jste rádi, že o tom můžete číst, ale chápeme, že je blbé (si) to přiznat. Co se týče zakomplexovaných idiotů, kteří to píší, tady je třeba říct, že se jedná o pravdu. Většinu textů o Farné má na našem webu na svědomí šéfredaktor Novotný, který má sice menší zadeček než Ewa, ale jinak je obézní, má penis dva centimetry pod evropským průměrem, neumí zpívat a závidí Ewě, že má více peněz než on a jeho otec dohromady, čili hrozí, že ještě něco zlého o Farné napíše i do budoucna.