Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 největších chudáků v české fotbalové lize se představuje: Alkoholik, násilník a odporný simulant!

To je sestava. Jeden šikanuje manželku, druhý řídí ožralý jak slíva a
třetí je simulant první třídy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Všechny spojuje blbost, neschopnost hrát fair a chovat se tak, jak se u profesionálních fotbalistů sluší a patří.

Ne každý fotbalista v české lize je vzorem pro mládež, hraje fair play a v soukromém životě nemá kontroverzní momenty. My tu pro vás máme pět největších hříšníků ligy.

David Limberský Hned na úvod největší hříšník a člověk, jehož mozek snad vyplňuje vzduchoprázdno. Nemluvíme jen o jeho prohřešku proti zákonu, když na Smíchově řídil opilý a snažil se utéct z místa činu. Z policie a zákona si navíc ještě utahuje. Nechává se fotit za volantem a góly oslavuje imitací řízení automobilu. Jeho chování na hřišti je též odpudivé, například na Spartě vystrkoval na celý stadion prostředníčky. Největší hovado ligy, bezesporu.

Jan Rezek Jeden z největších simulantů v lize. Filmoval pády v Plzni, to samé dělá v Příbrami. A dokonce nafilmoval penaltu i v reprezentaci při utkání ve Skotsku. Rezek je považován za zákeřného simulanta. Nemají ho samozřejmě rádi soupeři, ale vadí i některým hráčům, se kterými sdílí kabinu.

Martin Latka Další z fotbalistů, kteří by neměli být na svobodě, ale spíše sedět za mřížemi. Slávista je ubožák první třídy. V květnu 2014 zmlátil svoji manželku Lucii tak, že jí zlomil kost v noze. Na hřišti není o nic lepší. Vzpomeňme si na loňskou sezonu, ve které po odehrání míče nakopal do hlavy Dana Koláře z Plzně. Ubožák!

Milan Petržela Uplakánek první třídy, u něj fair play snad neexistuje v žádném významu tohoto slova. Často si plete fotbal s volejbalem, protože suverénně hraje i rukama, ve vápně padá jak hruška. K tomu všemu je i zákeřný, během letošní sezony dostal stop na tři zápasy za to, že šlápl na jednoho ze slávistů.

David Lafata Možná největší simulant ligy. Je schopen spadnout za každé situace ve vápně. Legendární byl jeho loňský pád v souboji s Teplicemi, kdy v 88. minutě získal pro Spartu penaltu. „Já jsem sparťan, ale tohle penalta nebyla,“ reagoval jasně i bývalý letenský hráč Jiří Kladrubský. Naposledy se ukázal ve špatném světle proti Dukle. „Okopal mě jako brambory. V ten moment jsem uslyšel hvizd a až pak jsem na to reagoval,“ komentoval gólman Rada. Byla z toho znovu penalta, tentokrát v nastavení, a gól Sparty. Tohle na fotbalové stadiony nepatří!

Související články

Další články