Jitka Čvančarová

Nikdy nebyla tlustá nebo oplácaná, ale vždycky jí bylo dost. Postavu má korpulentní a hubenější nikdy nebude. Takže Jitka musí volit obezřetně, protože zejména na fotkách bude mít opticky vždycky pár kilo navíc. Tady sáhla úplně přesně po večerní róbě s dramatickými odlesky. Správně rukávky. Dělá jí to užší ramena. Navíc Jitka má obličej, který unosí všechno, když už se velká večerní nepovede.

Andrea Verešová

Dost problematické jsou její strašně ostré rysy, které Andreu jednak dělají starší, než je, ale hlavně jí zabraňují vypadat v róbách étericky. Vereška si potrpí na strašnou okázalost a většinou vypadá jak ruská matrona. Tentokrát se ale mírnila a vystačila si „pouze“ s oranžovou Natali Ruden bez jediného střihu navíc. Absence podprsenky (a možná i kalhotek) je nutností.

Taťána Kuchařová

I kdyby ji navlékli do pytle na brambory, bude to muset umět vynést, je to přece Miss World. Ačkoliv se tento overal od návrhářky Ivany Mentlové nezdá lichotivý, protože má rozparky až nemravně vysoko, Táňa v něm vypadá doslova hollywoodsky, minimalistický styl letí.

Tereza Voříšková

Jestli chcete vědět, co jsme mysleli tou éteričností, podívejte se na Terezu Voříškovou. Jemné tóny šatů, šperků i psaníčka, vytknout by se dala akorát látka, která se v posedu mačká. Žehličku ale s sebou na koberec táhnout nemůže. Všechno perfektně sladěné a celé takové – vílovské.

Jitka Schneiderová

Zdálky trošku připomíná Aňu Geislerovou, protože tohle je přesně její styl. Buď se Jitka nechala inspirovat, nebo je to jen náhoda, buď jak buď diorovská róba, nejspíš vypůjčená, patřila k tomu nejlepšímu z večera. Pavučinka šaty odlehčuje a zároveň z nich dělá honosný model. Nejlepší na této róbě je ale ten pásek.