Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 nejlepších českých moderátorů: Tihle za mikrofon patří, i kdybyste se na hlavu stavěli

V Česku máme dobré moderátory, i když jich není moc.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Zkuste si vzít do ruky mikrofon a být alespoň hodinu zábavný tak, aby to bavilo skupinu lidí, a ne jen vás samotné. Tady je pět nejlepších českých moderátorů, kteří svoji práci zvládají naprosto profesionálně. Pokud se vám bude zdát, že jedno jméno v této TOP pětici chybí, prohlašujeme, že jsme jméno našeho šéfredaktora Pavla Novotného neuvedli záměrně s ohledem na to, abyste nás nemohli osočit, že někomu nadržujeme.

1. Tereza Pergnerová (39)

Kariéru moderátorky odstartovala hitparáda Eso, poté zabodovala jako hlavní moderátorka reality show VyVolení. Teď Tereza moderuje už čtvrtou řadu a musíme uznat, že bez ní už by VyVolení nebyli vůbec ono.

2. Libor Bouček (32)

Uváděl pořad Balírna, hitparádu T-music, je součástí Noční show VyVolených a moderuje ty nejprestižnější akce, jako například Českou Miss. Libor je zkrátka osvědčená moderátorská klasika.

3. Leoš Mareš (37)

Ještě před lety neexistovalo v moderátorské branži jiné jméno než Leoš Mareš. Teď už hvězda Evropy 2 maličko sesedla z první příčky moderátorských es, ale i tak se na kvalitu Leoše, který si svůj post vydřel tvrdou prací, nezapomíná.

4. Marek Eben (55)

Solidní, velmi inteligentní, s velmi velkým rozhledem. Takový je Marek Eben, osvědčená klasika pořadů, které mají být na úrovni. Letos opět s Terezou Kostkovou provede taneční soutěží StarDance.

5. Jan Kraus (60)

Show, kdy se hosté potí v červeném křesle pod palbou otázek Jana Krause, byla ještě před lety velmi oblíbeným pořadem. Dnes už u Krause převažují spíš ti, co jeho nemístné chování nemusí. Kraus navíc leckterým hostům, se kterými ho pojí i přátelské vztahy, nadržuje.

Související články

Další články