Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 nejlépe placených sportů na světě! Opravdu si zaslouží takový balík?!

Sportem ke zdraví a také pořádnému balíku!
Zdroj: achiv
Chcete mít peněz takovou hromadu, že nebudete vědět, za co je utratit? Stačí se prosadit v jednom z uvedených sportů!

Hned teď můžete vyčíst svým milovaným rodičům, že vás místo na tenis hnali do Skauta nebo na rybářský kroužek.

Pravdou je, že fotbalovou legendou se mohl stát téměř každý z nás, ale jen hrstka (Petrů) Čechů může být součástí miliardářských týmů kopajících do míče.

Tady máte 5 sportů, díky kterým se někteří vyvolení mají jako prasata v žitě!

1) Možná to někoho překvapí, ale jedničkou mezi nejlépe placenými sporty je už dlouhou dobu box. Finančně tomuto sportu vévodí Američan Floyd Mayweather, který si ročně přijde na krásných 300 milionů dolarů. Přeražený nos je poměrně příjemnou daní.

2) Na druhém místě se umístil samozřejmě fotbal. Nejlépe placeným fotbalistou je metrosexuál Cristiano Ronaldo, který si vydělá bezmála 80 milionů dolarů za rok.

3) Třetí příčku obsadil tenis. Hráči tenisu si však více než hraním vydělávají hlavně reklamou. Díky reklamě si nejlépe placený tenista Roger Federer přijde na krásných 67 milionů dolarů. Závidíte?

4) Bramborovou medaili získává basketbal, díky kterému si jeho nejlepší hráči mohou ledacos dovolit. Třeba takový LeBron James s platem 65 milionů dolarů za rok má život taky o něco jednodušší.

5) A konečně na krásném pátém místě skončil pro někoho možná ne moc oblíbený golf. Díky této hře zbohatne černoušek Tiger Woods o 51 milionů dolarů ročně.

Související články

Další články