Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 nejhorších šatů na Zlatých glóbech: Jane Fonda vypadala jako obří nevkusný dort!

Ajajaj, tohle se nepovedlo, Jane!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Na předávání Zlatých glóbů se hvězdy připravují dlouhé týdny. Prosí o radu svoje stylisty a termíny u kosmetiček si rezervují už od podzimu. I přes veškerou snahu to některým herečkám prostě nevyjde.

To je nespravedlnost! Chlapi nemají oblekem většinou co zkazit, ale ženy musejí být originální a zvolit neotřelý outfit. O tohle se naše pětice žen pokusila, bohužel to ani jedné moc nevyšlo.

Nejvíce si fanoušci utahují ze zasloužilé herečky Jane Fondy Její šílené volánky připomínají přeslazený svatební dortík a odvádějí všechnu pozornost od krásného obličeje, kterým se Jane (78) i ve svém věku může pochlubit. A chybily i mladší krásky

Zoufalka Eva Longoria podcenila dress code a dorazila v modelu, který by se hodil maximálně na formální zahradní party, ne na předávání Zlatých glóbů. Heidi Klum zase vypadala jako něco s koštětem a válcem z automyčky. Proč tahle německá sexbomba zakrývá tělo v takovém otřesném modelu?!

Cate Blanchett pro změnu ukradla závěsy u své babičky a nechala si z nich narychlo upíchnout róbu s divným ocáskem. Ne zrovna lichotivý outfit měla Gina Rodriguez, které šaty podivně zdeformovaly dekolt

Tak příště jinak!

Související články

Další články