Paris Hilton

Během rozhovoru s Piersem Morganem před pár lety vylétla z pusy bohaté dědičky opravdová perla. „Všechno špatné, co se člověku může stát, se stalo mně.“ Ano, na světě lidé umírají kvůli hladu, válkám, živoří s minimálními prostředky, ale ty nejhorší věci se staly dědičce Paris Hilton. Touhle větou opravdu pobavila.

Elizabeth Hurley

Britská herečka působí dnes jako zkušená dáma, ale ne vždycky si vidí do pusy. „Vždycky jsem si myslela, že Marilyn Monroe vypadá naprosto úchvatně. Ale radši bych se zabila, než byla tak tlustá.“ Tolik Elizabethin komentář k největší hvězdě všech dob.

Justin Bieber

Během koncertování v Amsterdamu Justin (22) navštívil dům, ve kterém se za války schovávala Anna Franková. A co o mladé spisovatelce prohlásil? „Anna byla fakt hustá. Doufám, že by bývala Belieber.“ Což je název pro jeho skalní fanoušky. To ho opravdu nenapadlo o mladé odvážné dívce říct něco duchaplnějšího? Vážně ne?

Lindsay Lohan

Obyvatelé východního pobřeží v Americe se chystali na drtivý příchod hurikánu Sally. A Lindsay? „Panebože, proč všichni tak panikaří kvůli hurikánu? Lidi, myslete radši pozitivně a přestaňte být takoví negativisti! Modleme se za mír!“ Přesně tak, není nadto slyšet taková slova útěchy.

Arnold Schwarzenegger

Sice je to i na stará kolena borec, ale někdy se chová jako slon v porcelánu. Mlčeti zlato – tím se měl Terminátor řídit, když se ho zeptali na sňatky homosexuálů. „Manželství gayů je něco, co by mělo být mezi mužem a ženou.“ Tak určitě. Teď to Arnold rozlouskl!