Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 nejhezčích blond sexuálních dračic českého šoubyznysu. Které Barbie v sobě mají pořádný erotický náboj a nade vše milují sex?

Už při pohledu na tyhle kočky chlapům něco mezi nohama těžkne.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Český šoubyznys je sice malý rybníček, ale může se pyšnit krásnými ženami, které opravdu dobře reprezentují naši zemi. Ale přesto jsou na tom některé ještě o dost lépe, že mužům způsobují mokré sny. Kterých 5 blondýn teď vládne všem sexuálním dračicím?

Sex-appeal z nich čiší už na první pohled, ženy v jejich přítomnosti blednou závistí a ony to o sobě moc dobře vědí. Jsou si vědomy toho, že svou krásou a živočišností dosáhnou všeho, čeho se jim jen zlíbí. Které blonďaté kočky si omotaly muže kolem prstu a vyžívají se v luxusu?

1. Simona Krainová (43)

I když už je modelce přes čtyřicet, tak o svou krásnou tvářičku a charisma rozhodně nepřišla, ba naopak. Čím je starší, tím je krásnější a mladší kolegyně by mohla strčit do kapsy. Omotala si nejednoho muže kolem prstu, ale nakonec se uhnízdila s plešatým podnikatelem Karlem Vágnerem. A ten skáče, jak Simona píská, v posteli to musí být pořádná dračice.

2. Taťána Kuchařová (28)

Jediná naše Miss World je sice zadaná, ale i tak dokáže pořádně flirtovat a koketovat, když jde o něco, čeho by chtěla dosáhnout. Má štěstí, že Ondra Brzobohatý je docela tolerantní, přeci jen se kolem modelky stále točí bohatí muži a nabízejí nejen sebe, ale i svůj majetek. Ale Táňa, i přesto, že miluje sex a luxus, tak je věrná. Drží se hesla „koukej, ale nesahej“.

3. Daniela Peštová (45)

Pro mnohé se zdá jako ledová královna, ale opak má být pravdou. Prý je tak žhavá, že by roztála na dálku i ledovce. Jak by jinak mohla vydržet s Pal'em Haberou, který je znám v šoubyznysu jako sexuální náruživec. Je ale vidět, že si nerozumějí jen v posteli, ale jsou krásným párem i na veřejnosti. Zpěváka by nejradši zavraždily tisíce mužů, kteří po Daniele touží, ale mají smůlu.

4. Gabriela Franková (22)

Bývalá Česká Miss miluje sex, ale doteď si ho moc neužila, protože dva roky žila s chronickým žárlivcem. Ale z ní ta živočišnost přímo čiší a sama i přiznala, že jí nevadí sexuální přátelství k uspokojení svého chtíče. Proč taky ne, teď je sama, tak se může nechat konečně pořádně ukájet. S bývalým se totiž do sexu musela nutit.

5. Dominika Myslivcová (21)

Už na první pohled je na Barbie vidět, že to rozhodně nebude žádná puritánka. Sice vypadá jak blbka, ale své chtíče ovládá velmi dobře. Na svém vzhledu si dokonale postavila kariéru a proslýchá se o ní, že je opravdu náruživá. Ale jestli nemáte peníze, tak máte smůlu. Dominika má slabost jen pro bohaté milence, kteří jí zajistí pořádný luxus.

Ještě by to chtělo, aby se zmiňované sexuální dračice svlékly pro nějaký pánský časopis. Protože je hřích, že své nadržené tělo schovávají pod kusy oblečení. Tuhle nádheru by měl každý vídat, jak ji bůh stvořil.

Související články

Další články