Někdy není špatné mít doma nudu. Pořád lepší než řešit nějaké sexuální kuriozitky, které vám akorát znepříjemňují život, nemyslíte? Schválně jestli byste měnila poté, co si přečtete, jakého rekordmana byste mohla mít doma.

1. Nejdelší penis

Tak to je hooooodně dlouhý chlapák. Mexičan Roberto Esquivel Cabrera má své nádobíčko dlouhé neuvěřitelných 48 cm a váží přes 0,9 kg. Čím ty mexické chlapce proboha krmí? Upozorňujeme, že tato míra je brána v klidovém stavu, nechtějte vidět Roberta v erekci.

2. Největší nálož spermatu

To, že polykat je zdravé, o tom žádná. Pokud vás ovšem polykání partnerova spermatu dožene s ukrutnou bolestí břicha až do nemocnice, je na čase přestat. Přesně takový problém měla Američanka Michelle Monaghan. Po vypumpování žaludku měla v sobě 0,8 litru této tekutiny.

3. Největší poštěváček

Nebudete tomu věřit, ale některá ho prostě musí mít nejdelší. Držte se, protože ten nejdelší dosahoval až 30 cm, což je fakt mazec. Paní by mohla fungovat jako názorná pomůcka při výuce.

4. Nejhlubší vagina

Když si tam strčíte ruku až po lokty je asi něco špatně, nemyslíte? Ta nejhlubší propast má až 48 cm. Tam se ale vejde věcí, nemyslíte? Ovšem muži asi radostí do výšky neskáčou.

5. Nejkratší penis

Víme, kolik měří ten nejdelší, ovšem nevíme, jak je to s tím nejkratším. Ukázalo se, že tahle miniatura měří neuvěřitelných 1,15 cm. Pořád si myslíte, že i s malým kašpárkem se dá rozehrát velké divadlo?