Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5. módní speciál z Cannes: Kanárkově žlutá Uma rozzářila závěrečný ceremoniál! Kdo je vaší favoritkou?

Uprostřed korunovaná bohyně módy Uma Thurman.

Festival v Cannes 2014 nám skončil a my konečně můžeme sesumírovat výsledky. Pátý, poslední díl našeho módního speciálu z Cannes je ze závěrečného ceremoniálu a premiéry filmu Clouds of Sils Maria.

Když to všechno zhodnotíme, tak naší módní policií nejlépe prošla Cara Delevingne (21). Její modely jsou vždy neotřelé a odvážné, jak jste mohli vidět i minule, proto jí udělujeme první místo

Kdybychom ovšem měli vybrat královnu módy pouze z této galerie, je to jednoznačně Uma Thurman (44). Svými modely nás tak okouzlila, že ji máte v galerii dokonce dvakrát. Na závěrečný ceremoniál si vzala překrásné bílé šaty od značky Marchesa.

Uma Thurman, Versace Versace Uma se vyparádila v kanárkových šatech od Versaceho na premiéru Clouds of Sils Maria. Jednoznačně šlo o nejlepší model večera.

Cara Delevingne, kabelka Chanel kabelka Chanel Modelka se prostě vyzná. Neexistuje, aby Cara jednou přišla v nezajímavých obyčejných šatech. Pro nás je rozhodně módní královnou Cannes 2014.

Paz Vega (38), šaty Ralph & Russo Couture Ralph & Russo Couture Španělská herečka měla překrásné šaty, které považujeme za vrchol dokonalosti. Šaty jsou pošité jemnými kamínky, které dotvářejí ten pravý luxusní vzhled.

Kristen Stewart (24), Chanel Chanel Kristen je prostě tak nevýrazný typ, že nevypadá dobře ani v Chanelu. A to je co říct.

Alessandra Ambrosio (33), Roberto Cavalli Roberto Cavalli Alessandra si vzala odvážné šaty a my jí tleskáme. I přes velikost výstřihu model nevypadá vulgárně, ale vznešeně. Chválíme nádherné kulaté psaníčko.

Rosie Huntington Whiteley (27), Pucci dress Pucci dress Rosie zvolila též šaty ve žluté barvě a zvolila správně. Vypadá v nich jako antická bohyně.

Uma Thurman, Marchesa Marchesa Uma, to nejlepší na konec. Šaty ze závěrečného ceremoniálu jsou opravdu úchvatné. Nejvíce se nám líbí zdobení vršku, které tvoří křídla. Dokonalá po všech stránkách.

Bonus Šaty Umy zezadu. Opravdu skvostný pohled.

Související články

Další články