Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 kroků k sebelásce: Milujte nejdřív sami sebe, potom teprve i někoho jiného

Jak muži vidí ženy?

Vaše partnerské vztahy vám nikdy nebudou klapat, pokud nemáte vyřešen vztah s vámi samotnými. Abyste mohli být milováni a abyste mohli milovat (nevlastnit a nebýt závislí), musíte nejprve milovat sami sebe. Jak na to?

1. Mějte rádi svoje chyby

Důležité je se neustále nekritizovat a neupozorňovat sebe (ostatní už vůbec) na svoje chyby. Tohle jste vy, takhle vypadáte a tohle jsou vaše zlozvyky a nešvary. No a? Vždyť je to super!

2. Buďte si vědomi svých předností

Sedněte si někdy na chvíli do klidu a napište si na papír, co všechno je na vás fajn, co umíte, v čem jste dobří a co vám jde. Jistě toho bude víc, než jste si mysleli.

3. Rozvíjejte se

To souvisí s bodem 2. Pokud tušíte, že máte na něco talent, je velká škoda ho nerozvíjet. Přijdete si staří začínat s latinskoame­rickými tanci nebo s malbou obrazů? Hloupost. Makejte na sobě, budete si sami sebe vážit. A o tom to je.

4. Poznávejte nové lidi

Obklopujte se lidmi, kteří vás něčím obohacují. Lidmi pozitivně smýšlejícími, inspirativními, úspěšnými. Nechte se jimi lehce ovlivnit, naladit se na tu samou notu.

5. Buďte nad věcí

Nešlapejte si po sebevědomí s každou chybou, kterou uděláte. Nelitujte se. Pokud spadnete, okamžitě vstaňte, zachovejte si nadhled a jděte dál.

Související články

Další články