John Wayne Gacy

Gacy byl jedním z těch, kteří zabíjeli v kostýmu. Přivydělával si totiž jako klaun, takže se mu pak přezdívalo klaun zabiják. V 70. letech znásilnil a zabil 33 mužů i malých chlapců. Vždycky je nalákal na nějaké odlehlé místo a tam je potom uškrtil. Když se ho dozorci zeptali, co by si přál jako poslední jídlo, navymýšlel si toho tedy docela dost. Přál si 12 smažených krevet, kyblík kuřecích kousků z KFC, hranolky a půl kila jahod.

Teresa Lewis

Lewis sice sama nevraždila, ale nájemnou vraždu si objednala. V roce 2002 zaplatila za vraždu manžela a nevlastního syna, aby mohla doživotně čerpat z jejich pojistek. Jenže na všechno se přišlo ve chvíli, kdy chtěla peníze vybrat a utéct. Byla první ženou, která byla popravena injekcí ve státě Virginia, poslední večeři si přála lehkou. Hrášek na másle, kuřecí maso, jablečný dezert a plechovku Dr. Peppera.

Victor Feguer

Tento muž vraždil kvůli drogám. Po lékaři chtěl předepsat opiáty, když ho ale odmítl, řekl si, že se mu pomstí. Nalákal ho k sobě domů, kde ho střelil do hlavy a tělo odhodil do pole. Za tento čin skončil na šibenici. Feguer po poslední večeři ani netoužil. Proto byla jeho objednávka skromná. Přál si jen jednu černou olivu s peckou. Když ho pak mrtvého sundávali z oprátky, našli tu pecku v jeho kapse.

Timothy Veigh

Tento terorista zabil nejvíce lidí do 11. září 2001. V roce 1995 zabil bombou v Oklahomě 168 lidí. Na jídlo před popravou ani neměl chuť, přál si jenom půlkilový kelímek mátové zmrzliny s čokoládou, kterou snědl na posezení. Asi měl hořko v ústech po tom, co udělal.

Tedy Bundy

Tento muž byl sadistický psychopat, který brutálně zavraždil 36 žen. Většinu z nich před smrtí znásilnil a pak brutálně ubil, některým dokonce uřízl hlavu. Tak se není čemu divit, že dostal trest smrti. Když si měl vybrat, co chce mít k poslední večeři, bylo mu to tak nějak jedno. Dozorcům řekl, ať mu prostě něco přinesou. Je jasné, že člověk asi na jídlo v takovou chvíli nemá ani pomyšlení. A tak dostal steak, vajíčka, bramborové placky, toast, máslo, marmeládu a džus.