Stará láska nerezaví a první platonické lásky nezrezaví nikdy! Navíc když se jedná o hrdiny z našich oblíbených filmů nebo seriálů.

Jediný problém je v tom, že když chceme zavzpomínat na svoje první splašení hormonů v praxi, pravděpodobně se nedostaneme na stejnou emoční vibraci, jako když nám bylo 8.

Tohle je 5 chlapců, o které jsme si kdysi psaly Ježíškovi.

1) Rebel Rosenheim

Marek Endál, který nás uchvátil jako sígr z filmu Obecná škola, který by měl být z fleku přeřazen do Vršovic, není ani v reálu žádný svatoušek. Za muže bychom ho tudíž asi nechtěly, protože před několika lety skončil ve vězení kvůli drogám.

2) Ňuňák Péťa

Která říká, že Péťu Bajzu nemilovala, tak lže, jako když tiskne. A jaká pak byla úleva, když jsme se dozvěděli, že cukrářovic Evička je ve skutečnosti jeho ségra Sandra Nováková? Neuvěřitelná!

3) Jesse záchranář

Sladkobolný doják o kosatce s ohnutou ploutví jsme viděli snad stokrát. A kdo zachránil Willyho? No přece správňák Jesse! Braly bychom ho tehdy všema deseti.

4) Dlouhý Jenda

Leontýnka by i jako duch měla nosit rovnátka! Možná to bylo tím, že nejedla Pribiňáky! Ale Jéňa byl príma kluk. Navíc jí věnoval z lásky kopretinu… Tak ať žijí duchové! A jak se má Jirka Procházka dneska?

5) Tomáš byl pán

Rebel, který kradl pochvalné lístky a zlobil svoji tetu, byl šampion našich srdcí! Dneska je Michael Dymek obchodník za zenitem, ach jo.

A jak vypadají Páni kluci a další kluci dnes, se můžete podívat ve fotogalerii… Kapesníky připravit!