Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

5 hereček, které diváci milují přesto, že to nejsou žádné krasavice

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Jistě že krása není vše! Své o tom vědí i herečky, které přesto, že jim pánbůh do vínku nenadělil zrovna půvabný vzhled, jsou diváky milovány. Tohle je žebříček 5 nejošklivějších hereček, které se staly ovšem velmi oblíbenými.

V současné době se neustále probírá vzhled. Pokud jde o slavné celebrity, je jejich vizuální stránka probírána o to více. Z každého časopisu se na nás valí módní policie, která hodnotí vkus a styl slavných Přesto stále můžeme tvrdit, že krása není vše a i v herecké branži se skvěle uplatní ženy, které půvabem zrovna neoplývají. Zde je 5 hereček, které jsou mnohem víc krásné uvnitř než navenek.

1) Simona Babčáková

Herečka, která se proslavila především v sitcomu Comeback. Zlé jazyky říkají, že většinu rolí dostává díky svému abnormálně velkého nosu. Simoně to ovšem nevadí a nepodniká žádné kroky, které by jí ke krásnějšímu vzhledu pomohly. Mezi hlavní vadu na kráse patří její nos, který je nejen velký, ale i křivý, a tak se musí herečka občas vypořádat s posměchem

2) Lenka Krobotová

Současná držitelka Českého lva si svůj úspěch krásou určitě nepojistila. Tuctová blondýnka krev a mlíko patří k herecké elitě a je mezi diváky velmi oblíbenou umělkyní. Co jí bůh sebral na vzhledu, to jí přidal do duše. Lenka působí velmi příjemným a uvolněným dojmem, což je mnohem víc nabíjející.

3) Barbora Štěpánová

Zrzavá herečka s obřími ňadry by se asi ráda viděla na stupních vítězů v anketě nejhezčí herečka Bára by si ale měla uvědomit, že méně je někdy více, a tak by to s barevnými kombinacemi a styly svých outfitů neměla přehánět. Diváci ji v posledních letech znají jako zdravotní sestru Babetu a s nadšením sledují příběh této seriálové hrdinky.

4) Iva Janžurová

Iva je herečka, která se neustále usmívá. Je to velmi milá dáma, ovšem ani v současnosti, ani zamlada nepatřila mezi ikony krásy. I přes její ne zrovna půvabný vzhled patří k nejoblíbenějším herečkám Iva je zkrátka perfektní v každé roli, a to jak dramatické, tak komediální.

5) Zuzana Bydžovská

Tato herečka by asi nemohla patřit mezi obdivované krásky. I její role vzhledu trochu napovídají, protože Zuzana ztvárňuje většinou ustarané a životem otupělé ženy. Móda jí určitě nic neříká, ovšem jako herečka je úžasná. Film se Zuzanou je rozhodně zárukou kvality

Související články

Další články