Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč VŠICHNI močíme do vany a umyvadla a NIKDY to nedokážeme přiznat!

No tak jsme použili trošku provokativnější fotku, a co?
Zdroj: profimedia.cz

Močení do umyvadla a vany patří hned po čtení eXtra.cz a stahování porna k největším tabu na světě a všechny tyto prohřešky nikdo nikdy ze studu nepřizná, přestože se jim, až na autora článku, věnuje denně.

Představa, že se především o ženě někdo dozví, že jí to ve sprše nedalo, je hrůzná a přitom o nic nejde. Stačí si přece jen zrekapitulovat proč a hlavně jaké to má výhody:

1. Je to hygienické!

Močit do umyvadla nebo vany je nade vši pochybnost hygieničtější než sedět na záchodovém prkénku.

2. Ušetříte na cestovném

Je rozumnější vyřídit potřebu i hygienu v jednom. Prostě se osprchujete a vymočíte při jednom a nemusíte zbytečně a únavně courat po bytě.

3. Žíznivé africké děti to ocení

Spláchnout záchod a jít se sprchovat je sprosté vůči všem žíznivým světa. Víte, jakou mají děti v Africe žízeň? Přitom stačí močit ve sprše a ušetříte. Ne, naopak to nejde, na záchodě se sprchuje blbě.

4. Nikdo se to nedozví

Morální otázky vás nemusejí trápit. Jste u toho sami, takže i když to budete dělat dál, nikdo se to nedozví. Leda by vás načapala třeba manželka, kterou to nepohorší, protože dělá to samé.

5. Už nebudete za podivína!

Močit do umyvadla nebo vany je absolutní standard, kdo tvrdí, že to nedělá, tak bezostyšně lže. Dělá to totiž, až na vás, celý svět! Ano, i pan prezident Miloš Jitrnice (70). A ten v reálu dělá i horší věci.

Související články

Další články