Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč rozhodně nezačínat s hubnutím hned po Novém roce

Hodně štěstí.

S napraným pupkem se válíte na gauči před televizí a přemýšlíte, že byste tam ještě jeden vanilkový rohlíček poslali, protože hubnout hodláte až od prvního ledna. Jistě. A to samé bude i s kouřením, že? Kašlete na předsevzetí, stejně je nedodržíte. A navíc, je tady pár důvodů, proč v lednu nehubnout.

  1. Je sice super, že hned druhého chcete zajít do posilovny. Ale stejný nápad bude mít další stovka lidí, takže se tam pravděpodobně nebudete moci hnout a hned první cvičeníčko vás totálně odradí.
  2. Je zima a vaše tělo potřebuje drobet toho podkožního tuku. Začněte hubnout, až bude tepleji.
  3. V pochmurných a lehce depresivních dnech nám umí náladu spravit snad jen dobrý sex nebo dobré jídlo. Dopřejte si oboje. Bude vám fajn.
  4. Do léta času dost. Pokud shodíte do března deset kilo, v červnu stopro máte dvacet kilo zpátky. Říká se tomu jo-jo efekt a pravděpodobně se mu nevyhnete. Do plavek shazujte až na jaře.
  5. Vánoce vás už tradičně připravily o veškeré úspory? Až shodíte pár kil, pravděpodobně si budete muset koupit hned několik nových kousků do vaší skříně. Nemluvě o tom, že zdravá strava je finančně náročnější než některé oblíbené prasárničky.

Dobrou chuť.

Související články

Další články