Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč má show Tvoje tvář má známý hlas to nejlepší dávno za sebou!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Televize Nova odstartovala 3. řadu hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci zatím další díl oblíbené show přijali s rozpaky. Co jim hodně vadí?

Show Tvoje tvář má známý hlas zatím divácké rekordy netrhá. Není to propadák, ale kvalit 1. ani 2. řady zatím show nedosahuje. Na přesná čísla sledovanosti se můžete podívat ZDE

Jaké jsou důvody pro to, že Tvář má zřejmě to nejlepší za sebou?

1. Pořad je neskutečně dlouhý Tři hodiny zábavy umoří každého. A když je zábavná zhruba polovina a další polovina je jen nudná vata? Divák to prostě pozná.

2. Nedali si pauzu. Mezi uvedením 2. a 3. řady uplynulo pár měsíců. Nova si měla dát delší pauzu - diváci navrhují celý rok

3. Výběr písní. Tady je rozhodující licence. Nova nemůže vysílat, co se jí zamane, naopak musí ctít daná pravidla. Některé songy tak pro českého diváka představují pověstnou španělskou vesnici, o které nikdo nic neví.

4. Ve Tváři jsou pořád stejné tváře. Sokol, Kohák, Pazderková Diváci si na ně zvykli. Ale nechtělo by to změnu? Vždyť někteří jsou tam prostě celé tři řady.

5. Vysílací čas. Na Tvář se prý dívají děti. A ty prý tento formát milují. Myslel ale někdo na to, že druhý den mají jít do školy? Nebyl by lepší sobotní večer?

Související články

Další články