1. Každý kousek je originál – na párty ve velkých městech jsou sice davy chlapů, ale všichni vypadají stejně. Fontánka na hlavě jako jasné znamení toho, že jsem trochu idiot. Něco jako když si na auto dáte nálepku „Z“, přiteplený baťůžek a tělo, které patrně spí každý den v solárku. Kdežto na vesnici je nejkrásnější ta různorodost. Co kus, to originál a pastva pro oči.

2. Jsou boží – chlapi z vesnice jsou více uvolnění a je s nimi zábava. Nemají potřebu se před holkou vytahovat do nebes a básnit o svých dokonalých přednostech. Vesničané místo keců chlastají. A to je rozhodně roztomilejší.

3. Jsou upřímní – před kluky z maloměsta si holky zkrátka na nic nemůžou ani hrát. Jednoduše by to za nějakou dobu prokoukli a udělali by z vás právem prvotřídní krávy. Ale městským chlapům je na párty úplně jedno, jestli si vymýšlíte nebo ne. Hlavně ještě vypít čtyři drinčíky a odtáhnout je k sobě domů.

4. Umí se bavit – maloměšťáci si nikdy nevychytají jednu oběť, do které pak celý večer hučí jako blázni. Ti se totiž baví kompletně se všemi. Čím větší parta, tím více zábavy.

5. Pijí jako králové – žádné ubrečené dámičky, kterým je po šesti pivech a pěti panácích na blití. Kluci z vesnice umí vzít za pořádnou práci, ale taky umí pít jako pořádní chlapi. Jo a někdy jsou i po tom všem docela zábavní.