Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč je lepší randit se Slovenkou než s Češkou

Myslíte si to také?
Máte doma Slovenku? Nebo byste rád nějakou uhnal? Tohle je 5 zásadních důvodů, proč je holka ze Slovenska rozhodně lepší partnerkou než obyčejná česká holka.

1. Uvaří, vyžehlí a vypije si. Slovenské holky jsou prostě holky do nepohody. Nejen že umí perfektně vařit, starat se o domácnost a další povinnosti, Slovenka vám nikdy nebude nadávat, že jste si dal panáka nebo zašel do hospody. Ona totiž všechny povinnosti stihne přes den a do hospody zajde s vámi. Slovenky mají výdrž, že by se za to nemusel stydět ani ukrajinský dělník.

2. Neudělá ostudu. Holky z východu z vás nikdy před kamarády neudělají blbce. Správná Slovenka si počká, až budete v klidu sami, a pak vám to pořádně vytmaví. Tyhle temperamentní ženy jsou jednoznačně od rány a umí si srovnat doma pořádek.

3. Nemusíte se starat o nic. Slovenky jsou ženy, které se postarají o všechno. Od dětí až po plnou lednici a zaplacené složenky. Nemají čas ztrácet čas a je pod jejich úroveň se doprošovat muži, aby něco udělal. Vědí totiž nejlépe, co a v jakém pořadí musí udělat tak, aby to dávalo smysl a mělo to svůj řád.

4. Sexy i po dětech či v pokročilém věku. Slovenky jsou v posteli dračice, po ránu vzorné matky, které vyvařují a vypékají celé dny a ještě mají i čas pečovat o svůj vzhled. Výmluvy typu jsem po porodu nebo v zimě jsem jedla trochu víc než normálně tyhle ženy neznají. I kdyby měla cvičit o půlnoci, za to sexy tělíčko to prostě stojí!

5. Sexuální predátorky. Tak, jak vám to udělá holka ze Slovenska, vám to neudělá žádná jiná. Najde body, které jste sám ani neznal, a orální sex je něco jako sedmý div světa. Nezáleží na tom, zdali má nohy dlouhé až do nebes, nebo je to nižší sexy brunetka. To, co předvádějí holky ze Slovenska v posteli, je opravdu zážitek na celý život.

Související články

Další články