Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 důvodů, proč by si měl Vladimír Růžička rozmyslet svatbu se striptérkou Marií

+ Dalších 14 fotografií
Informace, které jsme dostali do redakce eXtra.cz o striptérce Vladimíra Růžičky, bychom nepřáli ani tomu největšímu nepříteli. Někdo na vysolárkovanou Marii má dost velkou pifku a prozradil nám takové detaily z jejího života v německém hampejzu, že by si to snad i měl s tou plánovou svatbou Vláďa rozmyslet.

Zase na druhou stranu je pravda, že přeci jen může být něco přikrášlené, pod tíhou emocí tlačené na pilu. Holka od tyče Marie totiž měla žít dost prostopášný život plný mejdanů, chlapů a sexu… Už s tím opravdu sekla?

Každý vzpomíná na to, když Vladimír žil se svou spořádanou ženou Evou, která všem jeho svěřencům vařila obědy a byla vstřícná. Toho se od Márie jen těžko dočkají. Ta si zřejmě myslí, že výraz „práce“ je sprosté slovo.

Samozřejmě nechceme nikomu mluvit do soukromého života, možná má Maruška nějaké jiné předpoklady pro to, stát se novou paní Růžičkovou, o kterých nevíme, ale podle našeho zdroje by byl trenér blázen, kdyby ji pojal za ženu. A tady máte důvody, proč tomu tak má být.

1. Má ručičky dozadu

Tahle holka nikdy nepracovala rukama a ani to neplánuje. Sice se vyučila jako cukrářka (i když podle blízkého kamaráda studium bez maturity zvládla horko těžko), ale do práce nikdy nešla. To radši jela do Německa k tyči, kde se kroucením zadku a bůhví čím ještě uživíte daleko lépe, než kdybyste chodili každý den do práce.

2. Jde po movitých mužích

Trenér Růžička není jediný pán, který má peníze a po kterém zatoužilo srdce nestoudné Marie. Nezkoušela to jen v Chomutově, ale projela více českých měst, kde se někdo uchytí. Bydlela v Havířově, v Pardubicích a v Praze, než se zabydlela na severu Čech. A tam to prý byl opravdu fičák.

3. Má ráda peníze a luxus

Která dnešní holka nemá ráda tyto věci? Jenže Marie si na to celé nechce vydělat sama, ale radši si prý půjčuje peníze, které pak vrací velmi složitě. To by se stávat nemělo.

4. Co vlastně všechno dělala v nočních klubech?

Sama tvrdí, že tancováním u tyče s odhalenými ňadry to končilo. Ale opravdu nelže? Přeci jen kluby v Německu mají rozšířenou nabídku, tak se nabízí spekulace, jestli nešlo o něco víc. Ale to si musí hrábnout sama do svědomí, jestli opravdu zůstalo jen u striptýzu.

5. Přetvařuje se

Před trenérem chomutovských hokejistů dělá, že vždycky žila v luxusu a nakupovala v drahých buticích. Jenže před jejich setkáním na tom byla tak špatně, že nakupovala oblečení u Vietnamců a o nějakých luxusních kabelkách si mohla nechat jen zdát.

Ať je to, jak chce, nikdo nejsme bez viny. Sice asi není úplně v pořádku, aby se naši nejlepší hokejisté spouštěli se striptérkami, ale když jim to vyhovuje, tak je to jejich život. Ale aby si pak nervali zbytek vlasů, že je nikdo nevaroval. Vladimír taky není svatý, takže možná mu ten život vlastně vyhovuje.

Související články

Další články