Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

5 důkazů, že Mütterovo muzeum ve Filadelfii patří k nejděsivějším místům na světě

Do tohoto muzea mohou vstoupit jen ti nejotrlejší.
+ Další 2 fotografie
Muzeum dějin lékařství ve Filadelfii je jedním z nejvýstřednějších a nejmorbidnějších muzeí světa. Bylo založeno v roce 1787 u místní školy. Najdete tu unikátní sbírku těch nejhorších fyzických abnormalit, které mohou na lidském těle vůbec nastat.

Pokud nepatříte k lidem, kteří mají silný žaludek a neomdlévají při pohledu na krev, možná byste si mohli udělat výlet do jednoho z nejděsivějších muzeí na světě.

Najdete zde různě znetvořené orgány, kosti a embrya, a proto husí kůže po celém těle bude zcela jistě součástí vaší vstupenky.

Tohle je 5 důkazů!

1) Pokud se neděsíte deformovaných lidských těl, kostí, vnitřních zranění, různých patologií a mnoha dalších nejhorších lidských malformací, vstupte dál!

2) Lidé, kteří toto muzeum někdy navštívili, se shodují na tom, že se objekty, které zde viděli, navždy zařadily mezi jejich nejhorší noční můry.

3) Zvlášť těhotné ženy nebo ty, které plánují potomka, by návštěvu měly dobře zvážit. Je totiž opravdu děsivé nahlédnout mezi všechny ty poruchy, které mohou v lidském těle nastat.

4) Před časem tu byl vystaven také mozek Alberta Einsteina, kolem něhož vznikl ve světě nebývalý poprask, protože rodina s pitvou údajně nesouhlasila.

5) Po zhlédnutí všech těch bizarností si budete jisti tím, že nejdůležitější záležitostí na světě je naše zdraví. A možná si toho svého budete o to víc vážit!

Mohlo by vás zajímat

Další články