Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 druhů žen, které vám NEDAJÍ v baru! Klasifikace něžného pohlaví od RedAKa není vhodná pro namyšlené blbky a feministky!

Pozor na ně!
Zdroj: archiv
Tohle je pět druhů ženských, se kterýma se potkávám v barech odnepaměti. Pokaždé jiné kusy, ale vzorec chování se nikdy nemění. Takhle vidí svět žen v baru redakční dopisovatel RedAK.

SLEPIČÍ HOUF

Nejběžnější a zároveň nejhůře prolomitelná formace. Tyto čubky navštěvují bary a kluby výhradně kolektivně a tím dokážou odrazit i rozzuřený nájezd ocelově ztopořeného muflona. Slepičí houf tvoří tři a více slepic a tento houf je po celou akci soudržný, takže když jednu ze slepic chytne sraní, ostatní členky se přesunou na toaletu s ní a vykonání potřeby jí zpříjemňují vytrvalým kvokáním. Někdy se na toalety přesouvají i proto, aby se mohly v zrcadle ubezpečit, že se během celých pěti minut od poslední návštěvy díkybohu nic nezměnilo a že kozy nebo vlasy jsou furt na svém místě. Společně si i objednávají, kouří, tančí nebo se nudí. Narušit houf je nesmírně obtížné, slepice dokáží dvě hodiny barvitě diskutovat o fááákt trapném obočí té blbé krávy Jany, u čehož by nudou zkratoval i hlasová záznamník, a jako kolektiv získávají pocit nadřazenosti a narušitele z konverzace snadno vyknokautují vzájemnými sarkastickými smeči. Na slepičí houf platí pouze identicky početný houf volů.

STUDENTKA NA MATEŘSKÉ

Přijel ji tenkrát před učňák vyzvednout s navoskovanou Felckou čerstvě po STKáčku a to ji ohromilo. Znali se už tři dny a jemu stejně stačilo jenom jedno vyhonění za hasičárnou, prostě nenaléhal, muselo mu na ní záležet. A tak mu odevzdala svoji svátost a nechala se zprofanovat na kapotě za lesní polňačkou. Teď má dvacet, sama vychovává tříletého smrada, je tlustá, oteklá a holkám na mimibazaru radí, jak ze starých knedlíků slepit sedačku. Jednou za čas si zmaluje držku, tvarohovou prdel narve do třpytivých legín a s vietnamskou Armani kabelkou za pětikilo z Aukra vyrazí do nejbližšího hudebního klubu, kde si na poblitých hajzlech střihne jedno rychlé upocené číslo s Turkem, který jí navykládal, že je saudský princ a ropný magnát. Plná semene a radosti, že o ni ještě někdo stojí, se nad ránem se zmuchlanýma kalhotkama v kabelce vrací zpátky za mimískem a pokračuje ve výchově budoucího hlídače parkovišť u hypermarketů.

KURVA, CO NEDÁVÁ

Mnohem horší než běžná kurva. Kurva, co nedává, se za běžnou kurvu jen vydává, nechá do sebe investovat váš čas, energii, snahu, dá vám naději a nakonec jako totální kurva kurev nikomu nedá. Kurva, co nedává, navštěvuje kluby přesně za účelem, aby nedala. Namotáním a odkopnutím zoufalých uhrovitých masturbantů si zvyšuje ego a hojí sebevědomí, protože nikdy nic nedokázala, jako malá byla zneužívaná a nikdo ji nemá rád. Je tak zbabělá, že se nikdy neodhodlala k sebevraždě a zároveň je tak k ničemu a zbytečná, že i kdyby se zabila, nevšiml by si toho ani její pronajímatel a akorát by mu při rozkladu zasmradila celou garsonku. Takže aspoň namotává nadržené borce po barech, protože pozvánka k souloži slovy „pojď si někam zamrdat, píčo“ je to nejromantičtější, co jí kdy kdo od dob otcového „setři si to z huby a neříkej to matce“ řekl. Ztracenou energii krade a bolest vrací do oběhu.

BARMANKA

Do většiny podniků pro mladé nevybouřené blbečky je dodáván standardní model v základní výbavě; nevyučená kadeřnice, bydlí u matky, má přítele kulturistu, který jí každou chvíli má donést svačinu, samozřejmě zbožňuje moderní umění a poezii a barmanku dělá jenom přechodně, než si našetří na misionářskou výpravu do jižního Peru, kde bude žrát hlínu a léčit slony. Jde o nejrozšířenější model v českých barech, často zavirovaná komplexy a mindráky, s téměř nulovým zabezpečením, takže ji po několika rumech s kolou zvládne prolomit i negramotný cigán s paradentózou. Spárovat se umí pouze s opačným pohlavím stejné mentální úrovně, takže zvládá zpracovat nenáročné konverzace o počasí, slevách, Kalouskovi, sexu, toaletách, také výborně reaguje na světlo a od přechodu na EET spočítá úhradu bez větších chyb. Pokud máte trojmístné IQ nebo dodělanou základní školu, silně se nedoporučuje zahajovat jakoukoliv konverzaci či zadávat současně více objednávek naráz, barmanka se pak zasekává, má výpadky, čumí jak píča a klidně vás nějakou trapně opálenou buznou nechá vyhodit z podniku.

EMANCIPOVANÁ FEMINISTKA

Terminátor mezi samostatnými nezávislými ženami. Zpravidla ramenatá, mužná, s decentním knírem a sestřihem tak precizně krátkým, že by klidně mohla mít i leukémii. Do barů se nechodí bavit, ale vypít pár jedenáctek, šest malých rumů a kouknout na sport. Chcát chodí na pisoáry a už třetím měsícem na protest nemenstruuje, protože menstruace diskriminuje ženy a měla by být zrušena. Pokud ji nějaký muž osloví, byť omylem nebo vůbec, nastříká mu do očí pepřák a podá na něj žalobu za sexuální obtěžování. Zkušenější feministky mohou být vybaveny i elektrickým paralyzérem nebo krátkou palnou zbraní, v těchto případech je lepší, když majitelé penisů neprodleně vyklidí objekt a v bezpečné vzdálenosti vyčkají, až se emancipovaná feministka dodívá na fotbal. Jak víme z minulosti, dětinské fórky, sázky a výzvy motivující ke sbalení takovéto ženy jsou jen zbytečným hazardováním se zdravím. Jak už potvrdili američtí vědci, statisticky pravděpodobněji se vám podaří mít pohlavní styk s Yettim než s feministkou z baru. Je doporučeno se tomuto jevu vyhýbat a nesrát ho.

Související články

Další články