Vztahy.

Motá se kolem nich celý náš život. Neustále do nich vstupujeme, prožíváme je, řešíme a ukončujeme.

Čas od času by neškodilo, kdybychom odjeli na pustý ostrov a naučili se fungovat jen sami se sebou, abychom zjistili, co v životě vlastně chceme.

Tohle je 7 druhů partnerských vztahů, které nám berou energii…

1) Stereotypní patlanice

Už ani nevíte, jak dlouho spolu jste, protože máte pocit, že odjakživa. Vlastně už vás to roky nebaví a nudí a strašně rádi byste vzali vetere. Jenže problém je v tom, že jste na to moc líní, máte malé sebevědomí a koneckonců – když už nic, alespoň jste ve vztahu. Tenhle způsob uvažování ale jen oddaluje lavinu, která se jednoho dne stejně utrhne.

2) Drogová závislost

Váš milý nebo vaše milá je pro vás tou nejtvrdší drogou, kvalitním heroinem, bez kterého neumíte být. Ani si bez nich neuprdnete, protože máte pocit, že váš názor není názor a vaše myšlenka není myšlenka, pokud se neopírá o toho druhého. Pokud to váš protějšek cítí stejně, žijete nejspíš na šťastné hvězdě a budiž vám země měkká. Jenže pokud žijete jen svým vztahem, dost možná brzy narazíte na hodně tvrdou zem. Měli byste si držet vlastní kamarády a zázemí! Pro všechny případy…

3) Kompromis

Nevěříte na romantickou lásku ani na souznění duší. Svého partnera máte jen proto, že zrovna nemáte nic lepšího na práci. Někomu to může vyhovovat, ale pro jiné je to cesta přímo pod drn.

4) Otroctví

Myslíte si, že se pro lásku musí trpět, a tak čelíte psychickému teroru, lásce na baterky a citovým bouřím. Jenže pro lásku se trpět nemusí, trpět se musí jen pro krásu! A to pouze na bikram józe nebo v posilovně.

5) Výhra v loterii

Na těchhle vztazích si ulítávají především děvčátka se sklony ke zlatokopectví, ale dost často jim podléhají i muži. Váš protějšek se vám zdá natolik společensky/e­konomicky nebo jinak výhodný, že s ním zkrátka budete, i kdyby vám smrděl! A to není to pravé ořechové, věřte nám.