Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

5 českých celebrit, které jsou posedlé Facebookem tak, že jim nepomůže ani svěrací kazajka a odebrání mobilu…

Nikol Moravcová je s vámi i desetkrát denně 365 dnů v roce.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie

Facebook okupují tak často, že už ani nežijí reálný život. Vymlouvají se na marketing a promování své práce, v reálu ale jen zahánějí samotu a nahánějí poslední zájemce o sex či kšeft. Jsou tak otravní, že si je z přátel odebírají i ti, kteří původně netoužili po ničem jiném, než být jejich přáteli. Kterým celebritám už z Facebooku hrabe?

Sámer Issa (28) není nikdy sám

Zpěvák Sámer Issa je na sociální síti legendou už tím, že aktuálně provozuje svůj osmý profil (!), neboť těch sedm předešlých mu nějaký nepřejícný semifinalista SuperStar opakovaným nahlašováním nechal zablokovat či mu změnil hesla. Žádná jiná celebrita nekontaktovala české vedení Facebooku tak často jako on s problémem týkajícím se neautorizovaného zásahu nebo žádosti o odblokování. Když zrovna má heslo a není likvidován nepřejícníky, je na síti takřka neustále. Krom toho, že postuje po hodinách každou zásadní informaci týkající se vstávání, vynášení koše, venčení psa nebo opětovného venčení psa, každý podvečer a následně každou noc sděluje světu, že se cítí osamělý, aniž by se účastnil následující diskuse o své osamělosti, protože už díky první puberťačce, která se čapla, sám není. Facebook nijak nezneužívá, je upřímný a být bytařem, co chce Sámera vykrást, stačí si jen hodinku počkat, až nám pan domácí sdělí kam a na jak dlouho odchází. Jste-li dva bytaři, není na co čekat, Sámer je doma sám a přes zaujetí monitorem si vás ani nevšimne.

Nikol Moravcová (26)

Sledováním jejího profilu či nedej bože přijetím mezi její přátele si na dvě hodiny denně podepisujete ortel být jejím rukojmím bez možnosti úniku. Když postovala padesát instagramových fotek, deset statusů a tři odkazy na články o sobě, dalo se to ještě přežít, ostatně Instagram se dá blokovat, statusy nečíst a články o ní dávno nevycházejí, ale šílená blondýna posedlá statusem celebrity si se dvěma podobně postiženými kamarádkami založila módní blog, který musí jakoby žít, protože jeho účelem je akreditovat se na jeho název na večírky, kam ji dávno nezvou. „Přátelé“ z řad modelek jsou tak trestáni další náloží odkazů nejen na články (o ní samotné či od ní samotné) na podivné sajtě, ale navíc neustále prolinkovává i statusy kolegyň z „redakce“ a promuje naprosto všechny akce, kde je výhled na guestlist skrz mediální partnerství s blogem. Ve výsledku je jedno, jaký máte denní program či kolik času věnujete přátelům na síti, polovinu času, kdy nespíte, jste prostě vydání Nikol na milost a zbytek dne trávíte přemýšlením o tom, zda je vůbec možné se zbavit této osoby jinak než vyhozením pojistek v celém baráku a oběšením se na půdě.

DJ Uwa (42)

Sociální sítě objevil nejstarší DJ v Evropě (údajně u něj začínali v učení Petr Salava a Leoš Janáček) až ke čtyřicítce a nutno říct, že si vystačí s málem, tedy informací, že si dává kafe. Což bohužel dělává dvacetkrát za den a desetkrát v noci, protože pití kávy je hlavním a celoživotně jediným bodem jeho programu. Uwa je na kávě prakticky nonstop, a máte-li jeho profil mezi oblíbenými, jste na kávě s ním. Čert vem CoCo bar, hokej, synka a další Uwáčova témata, vše přebíjí jedno nekonečné espresso, které mistr nepije snad jen ve spánku a i tam si nejsme jistí. Je úplně jedno, v kolik hodin čtete tento článek, schválně si najeďte na jeho profil, dejte „sledovat“ a vsaďte se, že nejpozději před půl hodinou jste byli informování, že Uwa je na kávě. Pokud jste to promeškali, nevadí, pan ministr překapávání a míchání kávy bude za deset minut vychutnávat svůj šálek zase někde jinde. A že jste při čtení tohoto textu právě dostali chuť na kafe? Dejte si Uwu do přátel, ono vás to zaručeně brzy přejde. Na rozdíl od něj.

Eva Decastelo Aichmajerová (35)

Pokud nemáte rádi děti či nenávidíte manžela/manželku, v žádném případě se na Facebooku nesmíte kamarádit s Evičkou. Eva je fajn, je vtipná, slušná a sexy, ale její rodinu jako byste měli prostřednictvím sociální sítě nakvartýrovanou v obýváku od rána do večera. Sympatické na tom je, že na tom není nic nesympatického, prostě se jen padesátkrát denně dozvíte, že má Eva božího manžela (mimochodem, je to pravda) a její blíže neurčený počet dětí tu zlobí, tu se chová přijatelně, tu spí, prostě něco, ale vy o tom víte. Rodinné typy musejí Evu na Facebooku milovat s tím, že časem přestávají být zase až tak moc rodinnými typy. S Evou prostě máte dokonalý přehled o tom, co dělá od rána do večera celá její rodina kromě Evy, která nemá na nic čas, protože veškerou energii věnuje rodině, respektive její facebooové prezentaci. Jednoznačně nejsympatičtější a nejméně nebezpečná osoba v našem seznamu, které navíc děti jednou vyrostou. No jo, ale přijdou vnoučata…

„Indián“ Indi Jan (50)

Svalovec, samorost a farmář, co věčně hledá ženu. Indián je na síti legenda, a jste-li žena s Facebookem, které je 14‒90 let a nevypadáte jako Jirka Pomeje, tutově vás už Honza z farmy vábil na romantickou prohlídku jeho westernového ranče, pardon ruiny, no to je fuk, hlavně že tam je věčně nadržený indián se svým kopím a animálním chtíčem. Indián je online takřka nonstop. Vyjma dnů, kdy mu odstřihnou odchozí hovory a O2 internet, imrvére chatuje a postuje kde co. Když už nesděluje světu, že se zrovna cítí osamělý, protože jedna koňařka právě práskla dveřmi od stodoly a druhá šla kydat na pastvu a vrátí se až večer, neustále dává dobré ráno, přeje dobrou chuť nebo sděluje, že se chystá na kutě, a to sám, na což za chvíli naváže informací, že kdyby se našla nějaká squaw, možná by se mu ještě úplně spát nechtělo. Na fotografiích je zásadně nahý, a to tak moc, že při navazování kontaktu je potřeba rovnou jej písemně požádat o slib, že vás ušetří nevyžádaného pohledu na jeho penis alespoň prvních pár dnů. Indián nikoho k ničemu nenutí, jeho přátelé tvoří 4999 žen a Vlastík Harapes, a pokud jste ještě, milé dámy, nikdy neměly sex s někým, kdo byl v televizi, tak tady je snadná pomoc. Holinky a kondom určitě s sebou, pozitivní vztah k mnohoženství a zemědělství vítán. Howg.

Související články

Další články