Náruživá polská nymfomanka Ania Lisewska míří do Prahy, aby tu už za 14 dnů pokračovala ve svém projektu vyspat se se sto tisíci muži. Řada z nich je přitom ochotná za sex s ne příliš pohlednou, ale zato sexuchtivou divoškou dokonce hodně zaplatit.

Když už k nám jede, o čemž hojně referuje na svém webu, rozhodně by si měla vzít kontakt na několik vyhlášených sexuálních mašin z řad pražské smetánky:

1. Dalibor Janda

Majitel prokazatelně největšího hurikána v českém šoubyznysu. Legendy hovoří o bezmála třiceti centimetrech, pravdu zná asi jen paní Jandová.

2. Sagvan Tofi

V Česku naturalizovaný libanonský taxikář, jediný, o kom se prokazatelně ví, že se může měřit s Jandou. Milovník zvířecího sexu do všech otvorů a tahle slečna ze severu, ti dva patří k sobě.

3. Jaro Slávik

Československá gaypornostar a v privátním životě nadsamec, o kterém je známo, že je schopen paralelně vedle manželství sexuálně i časově zvládat ještě dva až tři další vztahy napříč státy i pohlavími, nadsamec od Dunaje, který jistě bude dělat Slovákům čest.

4. Robert Rosenberg

Známý český sexuální buldozer dosáhl čísla, po kterém touží vilná Polka, už v sedmnácti. Jako jediný Anii vzkázal, že se s ní rád potká, ale radši by s ní boxoval, ať se něco děje. Polky prý v posteli nemá rád, ta poslední ho prý okradla a odtáhla mu auto na vleku do Varšavy.

5. Tomáš Klus

Osud tomu krutě chtěl, že se tihle dva nepotkali dřív. Čerstvý otec dítěte, které má s kamarádkou z Aljašky Tamarou, vždycky toužil po prsaté, rozdivočelé Polce bez dávicího efektu, ale už se jednou spálil při svlékání rafinované polské podprsenky jisté varšavské studentky práv a nechce podruhé riskovat velké rozčarování.