V médiích se často objevují články, které připomínají osudy hvězd, jež se předávkovaly drogami. To, že má ale ve světě šoubyznysu spousta umělců zkušenosti s drogami, neznamená, že se z těchto neřestí nedokáží dostat. Přečtěte si příběhy pěti slavných, kterým se podařilo drogy ze svého života vymýtit.

  1. Robert Downey Jr. (48) začal brát drogy, když mu bylo pouhých 8 let, protože jejich požívání často viděl u svého otce. Downey byl několikrát zatčen za držení kokainu, heroinu a marihuany. Nicméně se rozhodl, že se sebou začne něco dělat a že půjde na rehabilitaci. Po letech, kdy si devastoval své tělo, se mu podařilo opět fungovat naplno.
  2. Angelina Jolie (38) trpěla v mládí depresemi a sebepoškozováním. Užívala řadu léků, které jí měly pomoci utéct od problémů, ale nakonec si uvědomila, že musí přestat. Teď patří mezi nejsledovanější celebrity v Hollywoodu, působí jako filantropka a je matkou šesti dětí.
  3. Drew Barrymore (38) měla svou první cigaretu, když jí bylo devět let, a kokain začala šňupat ve třinácti. O rok později se pokusila o sebevraždu a byla přijata do léčebny. Nyní je čistá a je dobrým příkladem pro ty, co se snaží se svou závislostí skoncovat.
  4. Oprah Winfrey (59) se stala vzorem mnoha žen. Sama má za sebou těžkou minulost, se kterou se vyrovnávala užíváním kokainu. Nejslavnější moderátorka dokázala ale svým hříchům čelit a teď patří mezi nejmocnější ženy světa.
  5. Robin Williams (62) byl na drogách závislý téměř deset let. Když mu zemřel nejlepší přítel a narodil se mu syn, rozhodl se s drogami seknout. Herec se léčil i ze závislosti na alkoholu.