Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

5 celebrit, které by měly moderovat Top Star magazín po Partyšové: Prima už si nemusí zoufat, eXtra.cz nabízí sestavu snů!

Gábina tvrdí, že Top Star neopuští, ale manželovi říká něco jiného.
Co se to děje?
Zdroj: iPrima.cz/Facebook TS

Prima se narychlo zbavila Gábiny Partyšové a šoubyznysem jdou zvěsti o tom, že se narychlo chystají kamerové zkoušky. Náhrada není a pořad, který se vysílá ve zvláštním režimu, vysílá i přes léto, potřebuje moderátora. Náš web má pár tipů! Je mezi nimi budoucí hvězda Primy?

1. Ornella Štiková

Zdánlivě šílené, ale marketingově geniální. Žena, kterou Partyšová nenávidí, na její pozici, to by bylo terno. Nevadí, že Ornellka nemá maturitu a neumí číst a psát. Tohle je byznys. A že se pomalu vyjadřuje a pro tuhle profesi nemá absolutně předpoklady? To by Primě vadit nemělo. Televize, která udělala moderátorku z Ivanky Gottové, už si může dovolit nechat moderovat i mrtvolu mývala, Kalouska po „dvou“ panácích nebo zlevněnou čínskou vrtačku s příklepem. Tak proč ne Ornellku?

2. Jaro Slávik

Miláček Primy a nejlepší kamarád Partyšové. Ženy ho milují, protože je krásný, plodný, je v porotě Talentu a má velký penis, na což jsou jasné důkazy, díky kterým by měl mimochodem vyhovovat na obrazovce i mužům. Navíc se podle svého profilu na Wikipedii zná s celým Hollywoodem a takový Phil Colins ještě v Top Star magazínu nebyl a to by se změnilo. Pořad se navíc točí v externím a od budovy Primy odděleném atelieru, kde se v zákulisí nepohybují žádné mladé talenty, kterým má Jaro tendence vyhrožovat a nutit je podepisovat smlouvy, takže by snad ani nehrozil průšvih jako posledně.

3. Jirka Krytinář

Další miláček žen. Sám o sobě prohlašuje, že „má tři nohy“, a tak není co řešit. Není drahý a říká o sobě, že je čestný, takže už žádná skrytá reklama na kliniky plastické chirurgie a spřátelené pořadatele večírků. Extrémní výhodou je jeho nenáročnost a nízké náklady pro produkci, sní toho polovinu a ušetří se za látku na kostýmy. Jedinou překážkou je zákon, který u nás zakazuje zaměstnávat děti.

4. Karel Voříšek

Top Star musí moderovat někdo mladý, krásný a svěží a o Karlovi se říká, že se osobně znal s Janem Amosem Komenským v jeho teenagerských letech.

5. Olda Havránek

Ano, víme, že řidič Karla Gotta je trochu nestandardní řešení, ale Primě stejně asi brzy nic jiného nezbude. Havránek je totiž posledním člověkem z Bertramky, který ještě nemá pořad.

Související články

Další články