V rámci svých vystoupení se známé osobnosti často převlékají do podivuhodných oblečků. Podívejte se na pět celebrit, které si v převlečení za maškary libují.

1. Vojtěch Dyk (28)

Herec a hudebník mohl své zálibě ve směšných převlecích dát naplno průchod až účinkováním s kapelou NightWork. Tajtrlíkování v teplákách bylo ještě to nejmenší zlo. Jeho fanynky musely dostat infarkt, když se na jednom koncertě zpěvák zjevil v alternativním oblečku, který měl zobrazovat nahé tělo s mohutným mužským pohlavím. Většině přišel tenhle počin dost trapný, ale Dyk si jistě myslel, že je děsně cool.

2. Richard Genzer (46)

To, že si bývalý tanečník skupiny Uno umí ze své postavy dělat legraci, je známá věc. Viděli jsme ho už pobíhat nahého v centru Prahy, ale lakovaný obleček, který proslavila filmová postava Catwoman, měl na těle herce bavícího v pořadu Partička premiéru.

3. Matěj Ruppert (35)

Pokaždé, když navštívíte koncert kapely Monkey Business, překvapí vás jejich leader provokujícím vzhledem. Matěj nemá problém udělat z každého vystoupení obrovskou show a na posledním koncertě by se svým stylingem mohl směle nahradit bojovníka v trilogii Pán prstenů.

4. Bára Basiková (50)

Zpěvačka, jejíž vystoupení bylo součástí koncertu Monkey Business, neponechala nic náhodě a svou vizáž přizpůsobila Matěji Ruppertovi. I v padesáti má Bára pořád dobrou figuru, takže flitrované šaty a kožená bunda byly naprosto v pořádku. Poněkud tvrdě působily obrovské černé brýle, které zakryly zpěvačce téměř celý obličej.

5. Jana Kratochvílová (60)

Osobu žijící na jiné planetě, zrozenou z kostky ledu a živoucí z lásky ke všem šílenostem „normálně“ oblečenou neviděl zřejmě nikdo. Umělkyně si libuje v těch nejstrašidelnějších kreacích a potkat ji v noci u hřbitova, tak je váš osud jasný.