Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 celebrit a jejich potomci: Podívejte se, jak jsou roztomilí a co si oblékají

Alice Bendová se synem Vašíkem a dcerou Aličkou.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Slavné osobnosti dbají na to, aby před objektivy fotografů dobře vypadaly, a se stejnou péčí vyšperkovávají i své ratolesti. Podívejte se na pět známých maminek a jejich roztomilé děti.

1. Alice Bendová (39)

Herečka má z prvního manželství s hokejistou Václavem Bendou syna Vašíka a dceru Aličku. Několik měsíců už randí s podnikatelem Michalem Topolem a je šťastná.

2. Barbara Nesvadbová (38)

Spisovatelka svou dceru Bibianu, kterou má s politikem Karlem Březinou, bere roky na různé společenské akce a obě holky působí spíš jako kamarádky. Barbara je šéfredaktorkou módního magazínu, takže je jasné, že i Bibi už dávno ví, jak se oblékat se vkusem. Mladá slečna si potrpí na šatičky a na rozdíl od maminky, která nejraději chodí v černé, se barvám nevyhýbá.

3. Ivana Gottová (37)

Manželka několikanásobného Slavíka si svoje holčičky Charlotte a Nelly ráda vystrojuje do šatiček, kterých mají slavné dcery určitě plnou skříň.

4. Kateřina Kristelová (33)

Dcera moderátorky Claudia má oblíbenou známou holčičí značku a libuje si v cukrkandlových modelech jako každá malá slečna.

5. Eva Decastelo (35)

Moderátorka má syna Michálka a dceru Zuzanku, a tak se může vyřádit jak v klučičích modelech, tak v šatičkových kreacích.

Související články

Další články