Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

4letý chlapeček totálně zničil pas svému otci. Jak doklad po zásahu malého nezbedníka vypadá?

Takhle vypadal pas po zásahu mladého umělce.

Tahle story nemá chybu. Číňan a jeho čtyřletý syn zůstali uvězněni v Jižní Koreji, protože se malý kluk rozhodl udělat z tatínkova pasu omalovánky.

Stačilo zřejmě chvíli nechat syna z dohledu a mít na stole pas spolu s tužkou. Když se otec, jehož jméno je prý podle zahraničních médií Chan, vrátil, našel svůj pas totálně počmáraný. Na pasové fotografii navíc otci přimaloval vlasy, vousy, začmáral oči a přidal ještě spoustu dalších malůvek.

Kvůli zničenému pasu jsou oba dva teď uvězněni v Jižní Koreji a nemůžou se dostat domů. Někteří si myslí, že jde o hoax, což je v elektronické komunikaci výraz pro mylnou zprávu. Pokud se Chan se svým synem vrátí v pořádku domů, mohou tento pas třeba vydražit v nějaké aukci. Určitě by se našel umělec, který by ve výtvoru viděl jistý vizuálně předmětný kontrapunkt z té známé paranoické kompozice famózního Salvadora Dalího.

Mohlo by vás zajímat

Další články