Vraždit se nevyplácí. Na to teď přišli manželé Alice Uden (75) a Gerald Uden (72) z Missouri, kteří ještě předtím, než se poznali, spáchali ohavné vraždy, za které byli teď oba odsouzeni na doživotí.

Alice Uden byla před čtyřiceti lety jen pár měsíců vdaná, když ve spánku zastřelila svého manžela a pohřbila ho v opuštěném zlatém dole ve Wyomingu. Jeho tělo schovala do sudu a hodila do šachty dolů. Později se rozvedla s tím, že její manžel zmizel. Poté se provdala za Geralda Udena, který vraždil též.

Gerald Uden toho má na krku víc. V roce 1980 zavraždil svou manželku společně s jejich dvěma syny a těla hodil do jezera Fremont. Dostal rovněž doživotí.

Alice Uden se u soudu bránila, že šlo o sebeobranu, když její manžel chtěl napadnout malou dceru. Její manžel zase tvrdil, že jeho manželka byla nesnesitelná a bránila mu v kontaktu se syny.

Jejich rodina, včetně pěti dětí, je z vražd zděšena. Ve skutečnosti se totiž tvářili jako idylická rodina. Chodili pravidelně do kostela a žili spořádaný život.