Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

4 znaky, podle kterých poznáte narcistu už v počátku!

Pečuje o sebe váš partner víc, než je normální?
Zdroj: archiv
Kterou ženu by přitahoval zženštilý muž, který si myslí, že je středem vesmíru? Narcismus je samostatnou diagnózou, kterou trpěl například Hitler nebo Stalin. Problémem je, že narcistu jde jen velmi těžké odhalit v začátku vztahu, a tak se vydáváme do vztahu plného hrůzy.

Mezi narcistou a obyčejným krasavcem, který se o sebe stará, je velký rozdíl a neměli bychom teď házet všechny upravené muže do jednoho pytle. Ovšem žít s člověkem, pro kterého se stal jeho vzhled alfou a omegou a neustále potřebuje slyšet, jak je dokonalý, není žádný med.

Téměř vždy vztahy se zženštilými muži končí, ovšem ženy si z nich odnášejí komplexy a zklamání. Proto je dobré narcismus odhalit hned v začátku a do takového dobrodružství se vůbec nepouštět. Jak tedy takto postiženého muže poznáme?

1. Koukej, jak jsem nádherný a dokonalý

Neustále upozorňuje na svůj vzhled a chce slyšet pochvalu, a to ne jednou za čas, ale několikrát za den. Pokaždé, kdy se převlékne, se pochválí, z koupelny vychází po hodině s blaženým výrazem.

2. Velký muž

Právě vysoce postavené a úspěšné muže takováto diagnóza potkává. Potřebují cítit nadvládu naprosto všude, a to nejen v práci, doma, ale dokonce cítí rivalitu i ze své partnerky, a proto jí musí dokázat, že on je ten hezčí.

3. Chyby nedělám, ty mě nechápeš

Narcista rozhodně nikdy nepřizná, že by mohl udělat nějakou chybu, a tak se s vámi bude do krve hádat. S takovými muži není skutečně jednoduché žít, protože vy budete vždy za tu špatnou, i kdyby tisíce lidí říkaly, že to tak není.

4. Nejsi pro mě dost dobrá

Pokud dojde na rozchod nebo na velkou hádku, uslyšíte hned několikrát vět tohoto typu. To vy jste příčinou všeho špatného a společnost tak krásného a skvělého muže si ani nezasloužíte.

Související články

Další články